UJE MISHELAR ALOE VERA 200 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

UJE MISHELAR ALOE VERA 200 ML

UJE MISHELAR ALOE VERA 200 ML

L1,500.00

UJE MISHELAR ALOE VERA

Pastrues delikat per fytyren. Pastron en thellesi dhe  largon tualetin

. E fresket dhe zbutese,

I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.

Permban: Aloe Vera 60%, Kamomil, Tershere

Categories: ,

Share this product

UJE MISHELAR ME ALOE VERA

Pastrues delikat per fytyren. Uje I Aloe Vera-s lan lekuren dhe largon tualetin, duke kombinuar ne kete menyre efikasitetin duke vepruar ne kete menyre me nje aksion delikat. E fresket dhe zbutese, I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.

Permban: Aloe Vera 60%, Kamomil, Tershere

Certifikimi Eco-Bio ICEA. Perdorimi: Aplikoni disa pika te ujit te aloe vera-s me ane te majave te gishtave dhe shperndajeni ne te gjithe lekuren duke mos e ferkuar. Perdoret ne mengjes, perpara make up-it, per te freskuar dhe hidratuar lekuren dhe ne mbremjen per te eliminuar shenjat e lodhjes

Vetite kozmetike kryesore te Aloe Vera-s

Hidratuese: fale mukopolisakarideve te Aloe Vera-s ka nje kapacitet te mbaj ujin, rezultanton keshtu efikase ne trajtimin e lekurave te dizidratuara.

Antialergjik, zbutes, qetesues: tipike per lekurat atopike, te ndjeshme, mbas depilimit dhe pas ekspozimit ne diell.

Sheruese: polisakaridet, te derivuara nga Aloe Vera garantojne aktivitetin sherues dhe pastrues, duke beret e mundur pastrimin ne thellesi te lekurave te papastra, qe kane tendece te krihimit te akneve dhe te irrituara nga faktore te jashtem.

Rigjeneruese: fale permbajtjes me aminoacide, vitamina dhe minerale, e bejne Aloe Vera-n nje perberes teper sherues dhe rigjenerues per lekuren duke e trasformuar ate ne nje lekure me te re dhe ndihmon sherimin nga cfaredolloj irritimi para ose pas depilimit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “UJE MISHELAR ALOE VERA 200 ML”