KREMI SUN & CITY DEFENCE FYTYRES SPF 50+ PERFECTOR ME NGJYRE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREMI SUN & CITY DEFENCE FYTYRES SPF 50+ PERFECTOR ME NGJYRE 50 ML

KREMI SUN & CITY DEFENCE FYTYRES SPF 50+ PERFECTOR ME NGJYRE 50 ML

L2,500.00

KREMI SUN & CITY DEFENCE

 FYTYRES SPF 50+ PERFECTOR ME NGJYRE

Krem mbrojtes i lartë për fytyrën ndaj diellit me filtra UVA, UVB, IR dhe fotoprotektim BLU RAY.

ANTI AGE, ANTI NJOLLA DHE ANTI POLUTION

Ushqen dhe hidraton intesivisht

Ideale si një bazë përbërëse uniforme për tu përdorur çdo ditë, veçanërisht në qytet për të mbrojtur fytyrën nga rrezet e diellit dhe ndotja metropolitane.

MBROJTJA BLU RAY // ANTIPOLLUTION

MBROJTJE ME SPEKTRUM TIDE GJER 365 DITE TE VITIT
Kremi kundër diellit me bazë natyrale me aktivitet anti-plakje dhe anti-njollë, që mund te vihet 365 ditë në vit, në qytet si në det për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA / UVB / Infrared, nga Blu Rrezet (Tabletët, Telefonat e mençur, kompjuterët) dhe nga ndotja e zonave metropolitane.

Out of stock

Category:

Share this product

Kremi fytyres diellit me fondotinte me mbrojtje shumë të lartë kunder filtrave UVA, UVB, IR dhe BLU RAY. Formula me ngjyre  për të uniformuar ngjyrën natyrale te lekures. Ideal si një bazë make up uniforme që mund të përdoret çdo ditë, veçanërisht në qytet për të ruajtur fytyrën nga rrezet e diellit dhe ndotja metropolitane.

MBROJTJA E RAY BLUE // ANTIPOLLUTION

MBROJTJA E WIDE-SPECTRUM 365 DITË VITIT

Me gjithë energjinë natyrale të kërpudhave Reishi dhe Superfoods, ky krem ushqen dhe hidraton lëkurën çdo ditë të vitit. Fantastike si një bazë para make-up.

Perberesit funksional:

Kerpudha Reishi, Kivi, Caji jeshil , Vaj Avokado, Aloe Vera , Vaj Luledielli, Vaj ëmbël bajame, Helichrysum , Vitaminë E, Lumicease®, Pantrofina® Skin 360.

* nga bujqësia organike.

Mënyra e përdorimit

Aplikoni në mëngjes në vend të fondotintes normale dhe riaplikojeni  gjatë ditës nese deshironi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREMI SUN & CITY DEFENCE FYTYRES SPF 50+ PERFECTOR ME NGJYRE 50 ML”