QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML

L1,500.00

QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 

Ky pastrues I bute natyral kombinon Organic Vaj Trendafili Damascena,  Vaj Trendafili te Eger, Aloe Vera, Gjalpë kakao, Gjalpë Shea, Ekstrakt Tershere, Kamomil,

Përmban vajra zbutëse të pastër dhe komponente të butë që forcojnë lëkurën, të cilat japin një hidratim  afatgjatë lekures.

Është delikate ndaj lëkurës dhe heq make up dhe papastërtitë nga fytyra dhe sytë duke e lënë lëkurën të butë, të mendafshte dhe me një shkëlqim të ngrohtë.

Categories: ,

Share this product

Ky pastrues I bute natyral kombinon Organic Vaj Trendafili Damascena,  Vaj Trendafili te Eger, Aloe Vera, Gjalpë kakao, Gjalpë Shea, Ekstrakt Tershere, Kamomil, Lule Lime, Calendula, Lule Pasionit plus Geranium dhe vaj esencial karafilit. Përmban vajra zbutëse të pastër dhe komponente të butë që forcojnë lëkurën, të cilat japin një hidratim  afatgjatë lekures. Është delikate ndaj lëkurës dhe heq make up dhe papastërtitë nga fytyra dhe sytë duke e lënë lëkurën të butë, të mendafshte dhe me një shkëlqim të ngrohtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “QUMESHT PASTRUES ME TRENDAFIL DAMASCENA 150 ML”