Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
SHAMPO HIDRATUESE PER FLOKE TE THATE ME MAJA DYSHE BIO EARTH – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO HIDRATUESE PER FLOKE TE THATE ME MAJA DYSHE BIO EARTH

SHAMPO HIDRATUESE PER FLOKE TE THATE ME MAJA DYSHE BIO EARTH

L1,500.00

SHAMPO HIDRATUESE  PER FLOKE TE THATE ME MAJA DYSHE BIO EARTH

Formula e butë për kujdesin e flokeve  të thata, të dehidratuara dhe me fije dyshe, të bëra me përbërës natyralë me vetitë hidratuese dhe ushqyese të tilla si tërshëra dhe gruri Gjithashtu keshillohet dhe për përdorim të shpeshtë.

 Perberesit funksionale:

Vajra esenciale të eukaliptit, Ekstrakt TërshërëS, Gruri i germuar, Proteinat e grurit, Panthenol, Limoni

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco
Categories: ,

Share this product

Formula e butë për kujdesin e flokeve  të thata, të dehidratuara dhe me fije dyshe, të bëra me përbërës natyralë me vetitë hidratuese dhe ushqyese të tilla si tërshëra dhe gruri Gjithashtu keshillohet dhe për përdorim të shpeshtë.

Perberesit funksionale:

Vajra esenciale të eukaliptit, Ekstrakt TërshërëS, Gruri i germuar, Proteinat e grurit, Panthenol, Limoni

Mënyra e përdorimit

Butësisht masazhini shampon mbi flokët dhe kokën e lagur, pastaj shpelajeni. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO HIDRATUESE PER FLOKE TE THATE ME MAJA DYSHE BIO EARTH”