MASKE USHQYESE PER FLOKE TE DEHIDRATUAR ME MAJA DYSHE BIO EARTH 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE USHQYESE PER FLOKE TE DEHIDRATUAR ME MAJA DYSHE BIO EARTH 150 ML

MASKE USHQYESE PER FLOKE TE DEHIDRATUAR ME MAJA DYSHE BIO EARTH 150 ML

L1,600.00L1,800.00

MASKE USHQYESE PER FLOKE TE DEHIDRATUAR ME MAJA DYSHE BIO EARTH

Një maske shume e pasur ushqyese te bazuar në Vaj Argan, Tërshëren dhe Vajra esenciale energjike si limoni dhe eukalipti.

Ushqen dhe mbron flokët duke i bërë ata super të butë

Ndihmon në parandalimin e fijeve  dyshe.

E pershtatshme per te ushqyer dhe hidratuar ne thellesi flokët e thatë, të ashper dhe të shkatrruar

Perberesit funksionale

Vaj Arganit Organik, Protein ate Grurit, Vajra esenciale të eukaliptit, limoni, Ekstraktet e Tërshërës, Gruri i germuar

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco
Categories: ,

Share this product

Një maske shume e pasur ushqyese te bazuar në Vaj Argan, Tërshëren dhe Vajra esenciale energjike si limoni dhe eukalipti. Ushqen dhe mbron flokët duke i bërë ata super të butë, duke përmirësuar dukshem pamjen e tyre dhe duke ndihmuar në parandalimin e fijeve  dyshe. E pershtatshme per te ushqyer dhe hidratuar ne thellesi flokët e thatë, të ashper dhe të shkatrruar

Perberesit funksionale

Vaj Arganit Organik, Protein ate Grurit, Vajra esenciale të eukaliptit, limoni, Ekstraktet e Tërshërës, Gruri i germuar

Mënyra e përdorimit

Aplikojeni në flokë të thatë dhe mbajeni për 10-15 minuta. Shpëlajeni dhe me pas lani floket. Sipas gjendjes se flokut , rekomandohet 1-2 perdorime në javë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE USHQYESE PER FLOKE TE DEHIDRATUAR ME MAJA DYSHE BIO EARTH 150 ML”