SHAMPO NORMALIZUESE PER FLOKE ME YNDYRE DHE TE RENDE BIO EARTH – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO NORMALIZUESE PER FLOKE ME YNDYRE DHE TE RENDE BIO EARTH

SHAMPO NORMALIZUESE PER FLOKE ME YNDYRE DHE TE RENDE BIO EARTH

L1,500.00

SHAMPO NORMALIZUESE PER FLOKE ME YNDYRE DHE TE RENDE BIO EARTH

E realizuar me vajrat esencial  të rozmarinës dhe tea tree oil dhe ekstrakteve bimore purifikuese, pastron ne thellesi butësisht pa I thare flokët.

Normalizon prodhimin e sebumit dhe flokët duken me te lehte dhe me me shkëlqim.

Perberesit funksionale:

Vajra esenciale të mente( peppermint), salvias, rozmarinës, tea tree oil, ekstrakte te camellias, ekstrakte te lule rrodhes, ekstraktet e bardanes dhe  çajit jeshil.

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco
Categories: ,

Share this product

E realizuar me vajrat esencial  të rozmarinës dhe tea tree oil dhe ekstrakteve bimore purifikuese, pastron ne thellesi butësisht pa I thare flokët. Normalizon prodhimin e sebumit dhe flokët duken me te lehte dhe me me shkëlqim. E pershtatshme per floke te yndyrshem dhe per larje te shpeshte

Perberesit funksionale:

Vajra esenciale të mente( peppermint), salvias, rozmarinës, tea tree oil, ekstrakte te camellias, ekstrakte te lule rrodhes, ekstraktet e bardanes dhe  çajit jeshil.

Mënyra e përdorimit

Butësisht masazhini shampon mbi flokët dhe kokën e lagur, pastaj shpelajeni.

Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO NORMALIZUESE PER FLOKE ME YNDYRE DHE TE RENDE BIO EARTH”