INTIMO SOAP ALOEVERA 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

INTIMO SOAP ALOEVERA 250 ML

INTIMO SOAP ALOEVERA 250 ML

L1,400.00

INTIMO SOAP ALOEVERA

Hidratues dhe Freskues

Zbutes dhe delikat mbi lekuren

Dermatologjikisht I testuar.

Permban: Ekstrakt Aloe Vera bio 50%, Vaj Luledielli bio, Ekstrakt te Avene-s bio, Ekstrakt te Biankospinos bio, pantenol.

Categories: ,

Share this product

Hidratues dhe Freskues

Formula e saj delikate me baze aloe vera bilogjike dhe tensionaktive vegjetale e ben produktin zbutes dhe delikat mbi lekuren duke e lene te pa alteruar nivelin e hidratimit te lekures tuaj. Dermatologjikisht I testuar.

Permban: Ekstrakt Aloe Vera bio 50%, Vaj Luledielli bio, Ekstrakt te Avene-s bio, Ekstrakt te Biankospinos bio, pantenol.

Certifikimi Eco-Bio ICEA

Keshilla per perdorimin: Lajeni te gjithe trupin ne dush me uje te bollshem e me pas perdorni nje sasi te vogel te produktit, masazhojeni ne te gjithe lekuren e trupit me pas e shpelani.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “INTIMO SOAP ALOEVERA 250 ML”