BALSAM RIMINERALIZUES PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM RIMINERALIZUES PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH 150 ML

BALSAM RIMINERALIZUES PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH 150 ML

L1,600.00

BALSAM RIMINERALIZUES PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH

Rekomandohet pas çdo larjeje, përmban spirulina, një algë e cmuar blu-jeshile me vetitë antioksiduese. I jepin flokëve shume volum pa e renduar ate dhe e mbron nga stresi oksidativ dhe ndotja.

Perbersit funksionale:

Spirulina microalga, Ekstarktet e Moringes, Vajrat esencial të verbenës, livando, Lule rodhe, Ekstraktet e focus( alga kafe e detit) , Centella Aziatika,  Proteinat e grurit.

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Rekomandohet pas çdo larjeje, përmban spirulina, një algë e cmuar blu-jeshile me vetitë antioksiduese. I jepin flokëve shume volum pa e renduar ate dhe e mbron nga stresi oksidativ dhe ndotja.

Perbersit funksionale:

Spirulina microalga, Ekstarktet e Moringes, Vajrat esencial të verbenës, livando, Lule rodhe, Ekstraktet e focus( alga kafe e detit) , Centella Aziatika,  Proteinat e grurit.

Mënyra e përdorimit

Aplikoni produktin në flokë të lagur, sidomos në majat e tij dhe masazh të butësisht. Lëreni për 1-2 minuta, pastaj shpelajeni

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM RIMINERALIZUES PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH 150 ML”