KREM SENS ALOEBASE SENSITIVE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM SENS ALOEBASE SENSITIVE 50 ML

KREM SENS ALOEBASE SENSITIVE 50 ML

L2,000.00L2,500.00

KREM SENS ALOEBASE SENSITIVE

E pershtatshme per lekurat sensitive, te ndjeshme, qe skuqen lehtesisht

Krem hidratues dhe ushqyes i bazuar në vajra bimorë. Formulë e krijuar për nevoja specifike të lëkurës së thatë, super sensitive, të ashpër dhe të plasaritur. Përmirëson dukshëm kushtet estetike, duke zvogëluar tensionin, skuqjet dhe acarimet

Categories: ,

Share this product

E pershtatshme per lekurat sensitive, te ndjeshme, qe skuqen lehtesisht

Krem hidratues dhe ushqyes i bazuar në vajra bimorë, ekstrakt Aloe dhe Mallow dhe frutat e Zanthoxylum, një bimë me veti qetësuese të theksuara. Formulë e krijuar për nevoja specifike të lëkurës së thatë, super sensitive, të ashpër dhe të plasaritur. Përmirëson dukshëm kushtet estetike, duke zvogëluar tensionin.

 

Substancat funksionale

Zanthalene® (ekstrakt Zanthoxylum bungeanum), lëng Aloe Vera *, dyll Bletësh, ekstrakt Helichrysum *, ekstrakt Mallow *, vaj bajame të ëmbël *, vaj fares rrushi, vaj Jojoba *

 

Si të përdoret

Vendoseni në fytyrë dhe dekolte me një masazh të butë. Përsëritni mëngjesin dhe mbrëmjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM SENS ALOEBASE SENSITIVE 50 ML”