XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML

XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML

L1,800.00L2,000.00

XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY

Një formule xhel e  lehtë dhe shume e shpejt ne perthithje.

I jep  fytyrës tuaj një ndjenjë freskie dhe hidratimi.

Falë veprimit të ekstrakteve të Rosemarine, Salvias dhe Serenoa, është ideale për lëkurat e papastra dhe te yndryshme

Ideale per moshat e reja

Categories: ,

Share this product

Një formule xhel e  lehtë dhe shume e shpejt ne perthithje. I jep  fytyrës tuaj një ndjenjë freskie dhe hidratimi. Falë veprimit të ekstrakteve të Rosemarine, Salvias dhe Serenoa, është ideale për lëkurat e papastra dhe te yndryshme

Perdorimi:

Aplikoni xhelin mbi lëkurën e pastruar më parë me Mousse. Masazh deri sa të pethithet plotesisht. Përsëriteni ne mëngjes dhe ne mbremje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML”