Aloe Vera – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Aloe Vera

Showing all 6 results

KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY 10 ML

L800.00L1,000.00

KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY

Koncentrat  i ekstrakteve të bimëve me veprim pastrues dhe freskues: Vaj pemes se çajit dhe ekstrakti Salvia kanë një aktivitet antioksidues dhe nxisin një higjienë të thellë, thelbësore për të rivendosur ekuilibrin e lëkurave te papastra.

KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML

L2,000.00

KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY

E pershtatshme per lekurat e papastra/mikse mikes yndyrshme

Kjo krem vegan, hidratues, qartëson lëkurën e papastër dhe te yndyrshme.

Ka një cilësi shumë të lehtë-peshë, një pH prej 4,5 dhe thithet shume shpejt.

Me vlerat e saj freskuese dhe antibakteriale ndihmon në rindërtimin e barrierës hidratuese të lëkurës, për lëkurë dukshëm më të bukur. Vlerat e saj  e bëjnë këtë produkt ideal si një bazë për make-up. 

Matifikon ngjyrën
Redukton pikat e zeza dhe puçrrat e fytyres

 

XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML

L1,800.00L2,000.00

XHEL PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY

Një formule xhel e  lehtë dhe shume e shpejt ne perthithje.

I jep  fytyrës tuaj një ndjenjë freskie dhe hidratimi.

Falë veprimit të ekstrakteve të Rosemarine, Salvias dhe Serenoa, është ideale për lëkurat e papastra dhe te yndryshme

Ideale per moshat e reja

UJE MISHELAR ALOE VERA 200 ML

L1,500.00

UJE MISHELAR ALOE VERA

Pastrues delikat per fytyren. Pastron en thellesi dhe  largon tualetin

. E fresket dhe zbutese,

I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.

Permban: Aloe Vera 60%, Kamomil, Tershere

INTIMO SOAP ALOEVERA 250 ML

L1,400.00

INTIMO SOAP ALOEVERA

Hidratues dhe Freskues

Zbutes dhe delikat mbi lekuren

Dermatologjikisht I testuar.

Permban: Ekstrakt Aloe Vera bio 50%, Vaj Luledielli bio, Ekstrakt te Avene-s bio, Ekstrakt te Biankospinos bio, pantenol.

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96% 250 ML

L1,800.00L2,000.00

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

Hidratim Intensiv.

Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar.

Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.