KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY 10 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY 10 ML

KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY 10 ML

L800.00L1,000.00

KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY

Koncentrat  i ekstrakteve të bimëve me veprim pastrues dhe freskues: Vaj pemes se çajit dhe ekstrakti Salvia kanë një aktivitet antioksidues dhe nxisin një higjienë të thellë, thelbësore për të rivendosur ekuilibrin e lëkurave te papastra.

Categories: ,

Share this product

Koncentrat  i ekstrakteve të bimëve me veprim pastrues dhe freskues: Vaj pemes se çajit dhe ekstrakti Salvia kanë një aktivitet antioksidues dhe nxisin një higjienë të thellë, thelbësore për të rivendosur ekuilibrin e lëkurave te papastra.

Perdorimi

Aplikoni produktin në vendet e interesuara disa herë në ditë.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KONCENTRAT PURIFIKUES DAY BY DAY 10 ML”