KREM ANTIAGE SENSITIVE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM ANTIAGE SENSITIVE 50 ML

KREM ANTIAGE SENSITIVE 50 ML

L2,500.00

KREM ANTIAGE SENSITIVE

Krem ushqyes antiage formuluar për të zvogëluar ndryshimet e lëkurës tipike të lëkurës së ndjeshme falë ekstrakteve të Aloe vera me veprim zbutës dhe Zanthoxylum me veprim qetësues. Përmirëson dukshëm kushtet estetike, duke zvogëluar tensionin dhe skuqjen.

Ushqen, hidraton dhe qeteson lekuren rekative.

I përshtatshëm për lëkurë mature, sensitive dhe qe skuqet lehtesisht

100% organik, certifikuar ICEA

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Krem ushqyes antiage formuluar për të zvogëluar ndryshimet e lëkurës tipike të lëkurës së ndjeshme falë ekstrakteve të Aloe vera me veprim zbutës dhe Zanthoxylum me veprim qetësues. Përmirëson dukshëm kushtet estetike, duke zvogëluar tensionin dhe skuqjen. Ushqen, hidraton dhe qeteson lekuren rekative. I përshtatshëm për lëkurë mature, sensitive dhe qe skuqet lehtesisht

 

Substancat funksionale

Zanthalene® (ekstrakt Zanthoxylum bungeanum), ekstrakt Aloe Vera *, Vaj Rosehip *, Vaj Grapeseed, Vaj Jojoba.

 

Si të përdoret

Vendoseni në fytyrë dhe dekolte me një masazh të butë. Përsëritni mëngjesin dhe mbrëmjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM ANTIAGE SENSITIVE 50 ML”