KREM DEKONTESTUES PER KONTURIN E SYVE 15 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM DEKONTESTUES PER KONTURIN E SYVE 15 ML

KREM DEKONTESTUES PER KONTURIN E SYVE 15 ML

L1,800.00L2,500.00

KREM DEKONTESTUES PER KONTURIN E SYVE

Krem hidratues dhe shfryres specifik për zonën e syve me ekstrakt Aloe me veprim zbutës dhe ekstrakt Zanthoxylum me veprim qetësues.

Përmirëson dukshëm kushtet estetike, duke zvogëluar tensionin dhe skuqjen.

Shfryn qeskat e syve dhe rrathet e zinj.

Efekt hidratues, ndricues dhe qetesues

 

Categories: ,

Share this product

Krem hidratues dhe shfryres specifik për zonën e syve me ekstrakt Aloe me veprim zbutës dhe ekstrakt Zanthoxylum me veprim qetësues. Përmirëson dukshëm kushtet estetike, duke zvogëluar tensionin dhe skuqjen. Shfryn qeskat e syve dhe rrathet e zinj. Efekt hidratues, ndricues dhe qetesues

Substancat funksionale

Zanthalene® (ekstrakt Zanthoxylum bungeanum), ekstrakt Aloe Vera *, Sorbitol, Proteina Gruri, Panthenol.

Si të përdoret

Vendoseni në zonën e konturit të syve me një masazh të butë. Përsëritni cdo mëngjes dhe mbrëmje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DEKONTESTUES PER KONTURIN E SYVE 15 ML”