KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML

KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML

L2,000.00

KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY

E pershtatshme per lekurat e papastra/mikse mikes yndyrshme

Kjo krem vegan, hidratues, qartëson lëkurën e papastër dhe te yndyrshme.

Ka një cilësi shumë të lehtë-peshë, një pH prej 4,5 dhe thithet shume shpejt.

Me vlerat e saj freskuese dhe antibakteriale ndihmon në rindërtimin e barrierës hidratuese të lëkurës, për lëkurë dukshëm më të bukur. Vlerat e saj  e bëjnë këtë produkt ideal si një bazë për make-up. 

Matifikon ngjyrën
Redukton pikat e zeza dhe puçrrat e fytyres

 

Categories: ,

Share this product

E pershtatshme per lekurat e papastra/mikse mikes yndyrshme

Kjo krem vegan, hidratues, qartëson lëkurën e papastër dhe te yndyrshme. Ajo ka një cilësi shumë të lehtë-peshë, një pH prej 4,5 dhe thithet shume shpejt. Me vlerat e saj freskuese dhe antibakteriale ndihmon në rindërtimin e barrierës hidratuese të lëkurës, për lëkurë dukshëm më të bukur. Vlerat e saj  e bëjnë këtë produkt ideal si një bazë për make-up. Kremi Day by Day  i Bioearth është veçanërisht efektiv përgjatë zonës T, që mund të çojë në papastërti gjatë pubertetit, duke siguruar lëkurë më të qartë dhe me te paster.

Matifikon ngjyrën
Redukton pikat e zeza dhe puçrrat e fytyres

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PER FYTYREN PURIFIKUES DAY BY DAY 50 ML”