MOUSSE FIKSUES PER FLOKE KACURRELA DHE ME ONDE BIO EARTH – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MOUSSE FIKSUES PER FLOKE KACURRELA DHE ME ONDE BIO EARTH

MOUSSE FIKSUES PER FLOKE KACURRELA DHE ME ONDE BIO EARTH

L1,700.00

MOUSSE FIKSUES PER FLOKE KACURRELA DHE ME ONDE BIO EARTH

Shkume fiksuese per floke karruel  me çaj jeshil, tërshërë dhe grurë me  veprimim  fiksues dhe modelues.

Rregullon dhe modelon kacurrelat pa I renduar për një rezultat të disiplinuar dhe natyral. Mban gjate kacurrelat tuaja

Perberesit funksionale

Ekstraktet e tersheres, Caji Jeshil; Gruri i Germinated, panthenol.

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Shkume fiksuese per floke karruel  me çaj jeshil, tërshërë dhe grurë me  veprimim  fiksues dhe modelues. Rregullon dhe modelon kacurrelat pa I renduar për një rezultat të disiplinuar dhe natyral. Mban gjate kacurrelat tuaja

Perberesit funksionale

Ekstraktet e tersheres, Caji Jeshil; Gruri i Germinated, panthenol.

Mënyra e përdorimit

Aplikoni shkumën fiksuese në flokë të lagur dhe të thatë si zakonisht. Shkundeni perpara përdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MOUSSE FIKSUES PER FLOKE KACURRELA DHE ME ONDE BIO EARTH”