SERUM REBALANCUES PER SKALP DELIKAT DHE ME ZBOKTH BIO EARTH 50ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM REBALANCUES PER SKALP DELIKAT DHE ME ZBOKTH BIO EARTH 50ML

SERUM REBALANCUES PER SKALP DELIKAT DHE ME ZBOKTH BIO EARTH 50ML

L1,600.00

SERUM REBALANCUES PER SKALP DELIKAT DHE ME ZBOKTH BIO EARTH

Serum zbutës dhe pastrues me rodhe, hithër dhe vajra esenciale të rozmarinës dhe salvias për të zbutur ndjesinë e kruajtjes dhe papërsosmëritë e zbokthit.

Jo i yndyrshëm.

Përdorimi i përditshëm dhe i vazhdueshëm rekomandohet për të paktën 1-3 muaj.

Perbersit  funksionale: Vajra esenciale të eukaliptit, Salvias, Ekstraktit të bardanes, Rozmarinë, Hithrës.

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco
Categories: ,

Share this product

Serum zbutës dhe pastrues me rodhe, hithër dhe vajra esenciale të rozmarinës dhe salvias për të zbutur ndjesinë e kruajtjes dhe papërsosmëritë e zbokthit. Jo i yndyrshëm. Përdorimi i përditshëm dhe i vazhdueshëm rekomandohet për të paktën 1-3 muaj.

Perbersit  funksionale: Vajra esenciale të eukaliptit, Salvias, Ekstraktit të bardanes, Rozmarinë, Hithrës.

Mënyra e përdorimit

Aplikoni produktin në kokës një herë në ditë për 1-3 muaj. Shkundeni para përdorimit. Përsëriteni 2-3 herë në vit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM REBALANCUES PER SKALP DELIKAT DHE ME ZBOKTH BIO EARTH 50ML”