MASKE RIMINERALIZUESE PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE RIMINERALIZUESE PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH

MASKE RIMINERALIZUESE PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH

L1,600.00L1,800.00

MASKE RIMINERALIZUESE PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH

Maske e çmuar ri-mineralizuese dhe purifikuese me bazen e  spirulines, mikro-alga blu-jeshile të pasura me minerale, vitamina, proteina dhe substanca antioksidante.

Spirulina ndihmon flokët të qëndrojnë të rinj, dukshëm me të shëndetshëm dhe vitalë.

Formula është e pasuruar me ekstrakte fucus dhe bardana, të njohura për vlerat e tyre të pastrimit dhe detoksifikimit.

Perberes funksionale

Spirulina microalgae, Ekstraktet e Moringes, Vajra esenciale verbena, Livando,  Ekstrakte Fucus(alga kafe deti), Centella, Lule Rodhe, Proteinat e grurit.

Te përdorur rregullisht, trajtimet e Hair Bioearth pastrojnë, ushqejne dhe mbrojnë flokët duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur.

Flokët Bioearth: trajtime të synuara, efektive, të këndshme, organike dhe ekologjike

  • Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
  • KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
  • BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
  • Me vajra esenciale funksionale
  • Nuk kane profum sintetike
  • TESTUAR dermatologjikisht
  • NICKEL TESTED <1ppm
  • Formulat VEGAN
  • Certifikimi AIAB bio-eco

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Maske e çmuar ri-mineralizuese dhe purifikuese me bazen e  spirulines, mikro-alga blu-jeshile të pasura me minerale, vitamina, proteina dhe substanca antioksidante. Spirulina ndihmon flokët të qëndrojnë të rinj, dukshëm me të shëndetshëm dhe vitalë. Formula është e pasuruar me ekstrakte fucus dhe bardana, të njohura për vlerat e tyre të pastrimit dhe detoksifikimit.

Perberes funksionale

Spirulina microalgae, Ekstraktet e Moringes, Vajra esenciale verbena, Livando,  Ekstrakte Fucus(alga kafe deti), Centella, Lule Rodhe, Proteinat e grurit.

Mënyra e përdorimit

Aplikojeni në flokë të thatë dhe mbajeni për 10-15 minuta. Shpëlajeni dhe me pas lani floket. Sipas gjendjes se flokut , rekomandohet 1-2 perdorime në javë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE RIMINERALIZUESE PER TE GJITHA TIPET E FLOKUT BIO EARTH”