salvia – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

salvia

Showing the single result

SHAMPO ME FARA LINI, SALVIA DHE LIMON 200 ML

L1,200.00
Shampo Salvia dhe Limoni – Per rritjen e flokut dhe rigjenerimin e flokut te ri
I pershtatshem per flokeun e yndryshem
Kjo shampoo eshte nje product artisanal dhe nuk permban SLES, OGM, PEG ose paraben
 Aksion ngushtesues dhe normalizues.
I formuluar me perberes natyral te marr nga luledielli dhe nga kokosi, ne kete menyre lejon qe floku te ushqehet dhe pjeset dyshe te mos keputen me dhe stimulon rritjen.
Principe aktive:fara lini, ekstrakt vegjetal te salvias, ekstrakt vegjetal te ortikas, vajra esenzial te limonit, proteina te grurit