Skin Clear – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Skin Clear

Showing all 4 results

SKRUB PER LEKUREN SKIN CLEAR 150 ML

L2,000.00

SKRUB PER LEKUREN SKIN CLEAR

Skrub rigjenerues per lekurat problematike

Për lëkurat  e papastra  dhe te yndyrshme

Redukton formimin e pikave te zeza

Matifikon ngjyrën

Skin-qetësues dhe anti-inflamator

Minimizon poret dhe redukton bakteret

Rregullon prodhimin e sebumit

Kundërvepron me papastërtitë

Veprimi te butë eksfoliues

Ndihmon për të ulur skuqjen

MASKE PER FYTYREN ME CHARCOAL SKIN CLEAR 100ml

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN ME CHARCOAL SKIN CLEAR

Maska e fytyrës për pastrim të thellë

Për llojet e lekures te papastër dhe të yndyrshme

Heq sebumin e tepërt

Rigjeneron

Përforcon strukturën e lëkurës

Miminises poret dhe  i liron nga bakteret

Rregullon prodhimin e sebumit

Kundërvepron papastërtitë

Ndihmon për të ulur skuqjen

XHEL TRAJTUES 5 NE 1 SKIN CLEAR

L1,500.00

XHEL TRAJTUES 5 NE 1 SKIN CLEAR

Për lëkurat e yndyrshme dhe të papastra

I  pasur me acid salicilike dhe acide frutash

Nxit rinovimin e qelizave

Minimizon poret dhe i liron nga bakteret

Rregullon prodhimin e sebumit

Kundërvepron mbi  papastërtitë

Efekt i butë i lëkurës

Ndihmon për të ulur skuqjen

KREM PER BALANCIMIN E YNDYRES SKIN CLEAR

L2,400.00

KREM PER BALANCIMIN E YNDYRES SKIN CLEAR

I PERSHTATSHEM PER LEKURAT E YNDYRSHME NE PRO AKNEIKE

IDEAL PER LEKURAT ME PIKA TE ZEZA DHE TE PAPASTRA

EKSFOLION BUTESISHT

KUNDER NJOLLAVE

NDRICON LEKUREN

ELIMINON SKUQJET