BB CREAM NR 3 GOLD-30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BB CREAM NR 3 GOLD-30 ML

BB CREAM NR 3 GOLD-30 ML

L1,600.00L1,800.00

BB CREAM NR 3 GOLD

Krem fondotinte për një ngjyrë të përsosur dhe një bukuri natyrore në një gjest të vetëm.
Me shegë, hamamelis, jojoba dhe acid hialuronik, krem BB “Like A Dream” është një trajtim i vërtetë i bukurisë, që përveç t’ju japë një ngjyrë uniforme dhe një lëkurë rrezatuese, ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës.
Cilësia e saj e lehtë siguron një aplikim të shpejtë dhe të lehtë dhe është produkti ideal për ata që nuk pëlqejnë make-up të rënda dhe kërkojnë një efekt natyral 100%.
Mbulimi I saj mesatar neutralizon skuqjen dhe papërsosmëritë duke dhënë një efekt të natyrshëm uniform dhe të njëtrajtshëm.
E disponueshme në katër ngjyra që përzihen në mënyrë të përkryer me çdo lloj lekure(Fair 1, Sand 2, Gold 3, Beige 4).
Eshte e pershtatshme për këdo që ëndërron për nje lëkurë të përsosur!
 I përshtatshëm për lëkurë të thatë, mikse ose te yndyrshme.
Vaj jojoba: antioksidant, revitalizues, rigjenerues, anti-plakje
Vaj Bajmes se embel: elasticizues, zbutës
Gjalpë Shea: ushqyes, elasticizues
Hyaluronic Acid: hidratues, anti-plakje, rigjenerues
Hamamelis hydrolat: rigjeneruese, qetësuese, pastrues
Ujë kushtetues e shegë: rigjeneruese, antioksiduese, anti-plakje
Category:

Share this product

BB CREAM “LIKE A DREAM”
Krem fondotinte për një ngjyrë të përsosur dhe një bukuri natyrore në një gjest të vetëm. Me shegë, hamamelis, jojoba dhe acid hialuronik, krem BB “Like A Dream” është një trajtim i vërtetë i bukurisë, që përveç t’ju japë një ngjyrë uniforme dhe një lëkurë rrezatuese, ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës. Cilësia e saj e lehtë siguron një aplikim të shpejtë dhe të lehtë dhe është produkti ideal për ata që nuk pëlqejnë make-up të rënda dhe kërkojnë një efekt natyral 100%. Mbulimi I saj mesatar neutralizon skuqjen dhe papërsosmëritë duke dhënë një efekt të natyrshëm uniform dhe të njëtrajtshëm. E disponueshme në katër ngjyra që përzihen në mënyrë të përkryer me çdo lloj lekure(Fair 1, Sand 2, Gold 3, Beige 4). Eshte e pershtatshme për këdo që ëndërron për nje lëkurë të përsosur!  I përshtatshëm për lëkurë të thatë, mikse ose te yndyrshme. Vaj jojoba: antioksidant, revitalizues, rigjenerues, anti-plakje Vaj Bajmes se embel: elasticizues, zbutës Gjalpë Shea: ushqyes, elasticizues Hyaluronic Acid: hidratues, anti-plakje, rigjenerues Hamamelis hydrolat: rigjeneruese, qetësuese, pastrues Ujë kushtetues e shegë: rigjeneruese, antioksiduese, anti-plakje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BB CREAM NR 3 GOLD-30 ML”