BB CREAM NR 4 BEIGE-30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BB CREAM NR 4 BEIGE-30 ML

BB CREAM NR 4 BEIGE-30 ML

L1,600.00L1,800.00

BB CREAM NR 4 BEIGE

Krem fondotinte për një ngjyrë të përsosur dhe një bukuri natyrore në një gjest të vetëm.

Me shegë, hamamelis, jojoba dhe acid hialuronik, krem BB “Like A Dream” është një trajtim i vërtetë i bukurisë, që përveç t’ju japë një ngjyrë uniforme dhe një lëkurë rrezatuese, ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës.

Cilësia e saj e lehtë siguron një aplikim të shpejtë dhe të lehtë dhe është produkti ideal për ata që nuk pëlqejnë make-up të rënda dhe kërkojnë një efekt natyral 100%.

Mbulimi I saj mesatar neutralizon skuqjen dhe papërsosmëritë duke dhënë një efekt të natyrshëm uniform dhe të njëtrajtshëm.

E disponueshme në katër ngjyra që përzihen në mënyrë të përkryer me çdo lloj lekure(Fair 1, Sand 2, Gold 3, Beige 4).

Eshte e pershtatshme për këdo që ëndërron për nje lëkurë të përsosur!

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, mikse ose te yndyrshme.

Vaj jojoba: antioksidant, revitalizues, rigjenerues, anti-plakje

Vaj Bajmes se embel: elasticizues, zbutës

Gjalpë Shea: ushqyes, elasticizues

Hyaluronic Acid: hidratues, anti-plakje, rigjenerues

Hamamelis hydrolat: rigjeneruese, qetësuese, pastrues

Ujë kushtetues e shegë: rigjeneruese, antioksiduese, anti-plakje

Kush mund të zgjedhë BB Cream n ° 4 (Bezhë):

Kjo është hija perfekte për ata me një çehre gruri dhe me nënton të ftohtë.

 

 

Category:

Share this product

BB CREAM NR 4 BEIGE

Krem fondotinte për një ngjyrë të përsosur dhe një bukuri natyrore në një gjest të vetëm.

Me shegë, hamamelis, jojoba dhe acid hialuronik, krem BB “Like A Dream” është një trajtim i vërtetë i bukurisë, që përveç t’ju japë një ngjyrë uniforme dhe një lëkurë rrezatuese, ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës.

Cilësia e saj e lehtë siguron një aplikim të shpejtë dhe të lehtë dhe është produkti ideal për ata që nuk pëlqejnë make-up të rënda dhe kërkojnë një efekt natyral 100%.

Mbulimi I saj mesatar neutralizon skuqjen dhe papërsosmëritë duke dhënë një efekt të natyrshëm uniform dhe të njëtrajtshëm.

E disponueshme në katër ngjyra që përzihen në mënyrë të përkryer me çdo lloj lekure(Fair 1, Sand 2, Gold 3, Beige 4).

Eshte e pershtatshme për këdo që ëndërron për nje lëkurë të përsosur!

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, mikse ose te yndyrshme.

Vaj jojoba: antioksidant, revitalizues, rigjenerues, anti-plakje

Vaj Bajmes se embel: elasticizues, zbutës

Gjalpë Shea: ushqyes, elasticizues

Hyaluronic Acid: hidratues, anti-plakje, rigjenerues

Hamamelis hydrolat: rigjeneruese, qetësuese, pastrues

Ujë kushtetues e shegë: rigjeneruese, antioksiduese, anti-plakje

Kush mund të zgjedhë BB Cream n ° 4 (Bezhë):

Kjo është hija perfekte për ata me një çehre gruri dhe me nënton të ftohtë.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BB CREAM NR 4 BEIGE-30 ML”