KENA SUNRISE KHADI 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA SUNRISE KHADI 100 GR

KENA SUNRISE KHADI 100 GR

L1,300.00

KENA SUNRISE KHADI

Ngjyros flokët në një nuancë bionde të ngrohtë dhe verore

Mbulim i lartë – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët

Ngadaleson renien dhe stimulon rritjen e flokeve te rinj

100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

 

Category:

Share this product

Ngjyros flokët në një nuancë bionde të ngrohtë dhe verore

Mbulim i lartë – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët

Ngadaleson renien dhe stimulon rritjen e flokeve te rinj

100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

Një pamje pranvere në flokët tuaj – Khadi Sunrise ngjyros flokët tuaj në një bjonde të fortë dhe të ngrohtë. Në flokë të lehta do të merrni një ngjyrë të ndritshme të mjaltit në një bjonde dielli të verës. Flokët e errëta marrin reflekse të artë dhe një shkëlqim të bukur. Khadi Sunrise gjithashtu mbulon flokët tuaj gri – me një bjonde të ngrohtë dhe me diell shkëlqyese.

Përbërësit bimorë ngjyrosin butësisht dhe me perkujdesje. Khadi Sunrise është 100% natyral, vegan dhe pa përbërës sintetikë. Pigmentet natyrale veshin çdo fije floku si një lustër me ngjyra mbrojtëse. Flokët tuaj ndjehen të shëndetshëm dhe voluminozë. Përdorni ngjyrat khadi për tju dhene flokeve me shume force ne rrenje, vëllim dhe shkëlqim natyral.

Senna / Cassia e quajtur edhe këna e pangjyrë. Gjethet e saj ushqejne dhe riparojnë flokët. Ato gjithashtu sigurojnë hidratim ne thellesi te flokut, vëllim dhe shkëlqim.

Lawsonia Inermis është më e njohur me emrin Henna. Ajo ju siguron flokëve shkëlqim të ndritshëm dhe ngjyra natyrale. Pigmente me ngjyra të forta nga rrjedhat e tokës dhe gjethet e bimës këna mbeshtjellin çdo fije floku, si një lustër ushqyes. Ai gjithashtu forcon dhe ushqen flokët qe nga rrenja. Këna përdoret në të gjithë botën për të ngjyrosur flokët në mënyrën më natyrale dhe te sigurte per shendetin tuaj.

 

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 15 dhe 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA SUNRISE KHADI 100 GR”