KENA MEDIUM BLONDE 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA MEDIUM BLONDE 100 GR

KENA MEDIUM BLONDE 100 GR

L1,300.00

KENA MEDIUM BLONDE

Category:

Share this product

Ngjyre bjonde e mesme-KHADI
Forcon dhe ushqen flokët tuaj. Jep shkëlqim të shëndetshëm.100% natyral dhe vegan. I lirë nga përbërësit sintetikë. Bjondja e errët është e lezetshme, vetëbesuese dhe është absolutisht e modës. Me këtë ngjyrë natyrale të flokëve arrini një bjonde unike të errët, bionde hiri në varësi të ngjyrës tuaj fillestare: Flokët e bardha kthehen në një bjondje të lehta në të mesme të hirit. Flokët e errëta marrin një shkëlqim të bukur me ngjyren natyrale te flokëve Bjonde e errët. Përbërësit efektivë të tillë si shega dhe arra e zezë japin një rezultat të mrekullueshem me ngjyren bjonde e errët. Aloe Vera siguron hidratim të fortë. Ngjyra natyrale e flokëve khadi është 100% vegan dhe pa përbërës sintetikë si amoniaku, peroksidet dhe parabenet. Kenat natyrale e flokëve khadi ju japin flokë të shëndetshëm, volum, me me shkëlqim dhe me te forte ne rrenje

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 15 dhe 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA MEDIUM BLONDE 100 GR”