KENA HENNA& AMLA 150 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA HENNA& AMLA 150 GR

KENA HENNA& AMLA 150 GR

L1,300.00

KENA HENNA & AMLA

Ngjyros flokët në një të kuqe të fortë

Fuqi e lartë e mbulimit – madje edhe në flokë gri

Forcon dhe ushqen flokët tuaj – me madhështi natyrale ngjyrash

Suporton rritjen natyrale te flokeve

Eshtë 100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë

Out of stock

Category:

Share this product

Ngjyros flokët në një të kuqe të fortë

Fuqi e lartë e mbulimit – madje edhe në flokë gri

Forcon dhe ushqen flokët tuaj – me madhështi natyrale ngjyrash

Eshtë 100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë

Informacione për produktin “khadi Naturall Hair Hair Henna & Amla”

Ju jeni të guximshëm dhe doni flokë të kuq të ndritshëm? khadi Ngjyra e Flokëve Natyrore si një duet nga Henna & Amla është një përvojë e zjarrtë për të gjithë adhuruesit e këna. Ngjyra natyrale e flokëve ngjyros flokët tuaj në një të kuqe të fortë deri në të kuqe të thellë të errët. Me flokë flokëverdhë të mesëm dhe kafe të mesme arrini një ton të pasur me sofër. Flokët kafe të errët deri në të zeza do të jenë të pasura me reflektime të kuqe të ndritshme.

Përbërësit efektivë Henna dhe Amla lënë flokët tuaj të shkëlqejnë me të kuqe të pasur. Dhe gjithashtu mbulon flokët gri. Pluhur i shkëlqyeshëm Amla siguron që ekstrakti këna jep nuancat e tij të kuqe më shpejt dhe më intensivisht. Eachdo ngjyrë natyrale e flokëve kadi është 100% natyrale pa amoniak, peroksid dhe bashkë.

Pigmentet me ngjyra shtrihen si një lustër rreth çdo floku të vetëm dhe e forcojnë atë. Flokët tuaj ndjehen të plotë dhe të zbukuruar. Rezultati: shkëlqim natyral dhe hije të kuqe të ndritshme.

Këto përbërës aktivë janë në kadi tuaj Këna & Ngjyra natyrale e flokëve Henna & Amla:

Hena nxirret nga rrjedh dhe gjethet e grira të kaçubës. Ekstrakti këna vepron si një stimulues shërues në kokën tuaj dhe lehtëson acarimin. Ngjyra e fortë, me ngjyrë të kuqe portokalli mbështjell flokët tuaj ushqyes dhe sigurojnë reflekse të zjarrta.

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Amla përmban një sasi të madhe të vitaminës C. Në Ajurveda, frutat konsiderohen një rinovues i fuqishëm. Pluhuri i shkëlqyeshëm Amla rrit ngjyrën e ndritshme të kënës dhe forcon flokët dhe rrënjët. Flokët tuaj janë rinovuar dhe voluminoz.

Druri i sandalit ka një efekt ftohës, qetësues dhe shërues në flokë, lëkurë dhe shpirt. Vaji esencial vjen nga druri i zemrës së pemës së sandalit. Ka një efekt miqësor për lëkurën dhe stimulues. Aroma e mirë, mezi e perceptueshme, heq stresin dhe heq bllokimet – në mënyrë që të ndjeheni rehat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA HENNA& AMLA 150 GR”