KENA GOLDEN BROWN KHADI 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA GOLDEN BROWN KHADI 100 GR

KENA GOLDEN BROWN KHADI 100 GR

L1,300.00

KENA GOLDEN BROWN KHADI

Ngjyros flokët në një kafe të artë prej kadifeje me shkëlqim të artë

Ngjyrim i thelle me intensitet ngjyre natyrale

Mbulim i shkëlqyeshëm – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët ne rrenje dhe ne gjatesi

Jep shum volum dhe shkelqim flokeve tuaj

Parandalon renien dhe stimulon rritjen e flokeve te rinj

100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

Category:

Share this product

Ngjyros flokët në një kafe të artë prej kadifeje me shkëlqim të artë

Ngjyrim i thelle me intensitet ngjyre natyrale

Mbulim i shkëlqyeshëm – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët ne rrenje dhe ne gjatesi

Jep shum volum dhe shkelqim flokeve tuaj

Parandalon renien dhe stimulon rritjen e flokeve te rinj

100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

Mjalti takon çokollatën – Ngjyra e Flokëve nën hijen “Golden Brown” ngjyros flokët tuaj në një kafe prej kadifeje me shkëlqim të artë. Përbërësit e pastër të bimëve i japin flokëve tuaj reflekset me ngjyra të forta dhe ofrojnë kujdes të pasur. Ngjyra natyrale e flokëve khadi shton në flokët tuaj ngjyrën rrezatuese, volum dhe super  shkëlqim. Pigmentet natyrale veshin çdo flokë si një lustër me ngjyra mbrojtëse.

Rezultati juaj individual varet nga ngjyra juaj natyrale fillestare e flokëve: ai shkon nga një nuancë verbuese e qelibarit në një kafe të artë të pasur, kadifeje të ndritshme. Shton shkëlqimin e artë dhe rezistencën e fuqishme në flokët tuaj!

Përbërësit e vlefshëm  bimorë i japin flokëve tuaj reflekset e ngjyrave intensive dhe ofrojnë kujdes të pasur per floket tuaj, shum volum dhe shkëlqim i shëndetshëm në vetëm një hap.

Bhringaraj konsiderohet një agjent i vlefshëm forcues dhe rinovues në Ayurveda. Përdoret për të forcuar flokët dhe për të stimuluar rritjen e flokëve.

Shega eshte një simbol i bukurisë. Acidi punik që përmbahet në vajin e farës së shegës siguron flokë me te forte me me vëllim dhe shkëlqim më të fortë.

Ziziphus ka një larmi efektesh pozitive dhe gjallëruese në lëkurën e kokës dhe flokët.

Aloe vera ka një efekt rigjenerues dhe intensiv hidratues të kokës dhe flokëve.

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 15 dhe 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA GOLDEN BROWN KHADI 100 GR”