KENA MEDIUM BROWN KHADI 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA MEDIUM BROWN KHADI 100 GR

KENA MEDIUM BROWN KHADI 100 GR

L1,300.00

KENA MEDIUM BROWN KHADI

Ngjyros flokët tuaj në një kafe të mesme të ngrohtë, kanelle

Ngjyrim i përhershëm me intensitet natyral

Mbulim i shkëlqyeshëm – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët ne rrenje

Jep shum volum dhe shkelqim flokeve tuaj

100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë

Category:

Share this product

Ngjyros flokët tuaj në një kafe të mesme të ngrohtë, kanelle

Ngjyrim i përhershëm me intensitet natyral

Mbulim i shkëlqyeshëm – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët ne rrenje

Jep shum volum dhe shkelqim flokeve tuaj

100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë

Natyrale  dhe me shume shkëlqim – ngjyra kafe mesatare ngjyros flokët tuaj në një kafe të mesme me ngjyrë të ngrohtë, kanellë! Përbërësit e pastër të bimëve shtojnë reflekset me ngjyra intensive në flokët tuaj. Ngjyra kafe mesatare e khadit  shton ngjyre natyrale flokeve tuaj, shum volum dhe vitalitet rrezatues!

Kjo ngjyre  shkon nga kafe e gjallë, e ngrohtë kanellë në një kafe të fortë, të thellë të mesme. Duke u bazuar gjithmon ne ngjyren tuaj fillestare. Shton shkëlqim të ngrohtë dhe rezistencë të fuqishme për flokët tuaj!

Përbërësit natyral dhe organike ju japing flokeve tuaj ngjyra intensive, shume volum dhe shkëlqim te shëndetshëm në një hap!

Perberesit

Amla indiane është një nxitje e vërtetë e vitaminave. Ajo forcon flokët tuaj, duke shtuar shkëlqim dhe shum volum. Ndalon renien e flokeve dhe stimulon rritjen e flokeve te rinj

Bhringaraj konsiderohet në Ayurveda një perberes shume I vlefshëm forcues dhe rigjenerues në Ayurveda. Përdoret për të forcuar flokët dhe për të stimuluar rritjen e flokëve.

Neem, ekstrakti i gjetheve të pemës Neem  në Ayurveda,përdoret ndër të tjera, për të rritur, rritjen e flokëve

Aloe Vera ka një efekt rigjenerues dhe intensiv hidratues të kokës dhe skalpit

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet  30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA MEDIUM BROWN KHADI 100 GR”