KENA COPPER 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA COPPER 100 GR

KENA COPPER 100 GR

L1,300.00

KENA KOPER

Perberes organike, shkelqim natyral, floke i forte dhe me shkelqim.

Ngjyros flokët tuaj në të kuqe të ndritshme bakri.

Ngjyrosje e përhershme me intensitet ngjyrash natyrale.

Mbulim i lartë – madje edhe me flokë gri.

Ushqen dhe forcon flokët dhe skalpin.

100% natyral dhe vegan, COSMOS i çertifikuar.

Category:

Share this product

COPPER COLOR KHADI

Perberes organike, shkelqim natyral, floke i forte dhe me shkelqim. Ngjyros flokët tuaj në të kuqe të ndritshme bakri. Ngjyrosje e përhershme me intensitet ngjyrash natyrale. Mbulim i lartë – madje edhe me flokë gri. Ushqen dhe forcon flokët dhe skalpin.

100% natyral dhe vegan, COSMOS i çertifikuar. Pa ngjyra sintetike, aromat dhe preservatives. Ura midis bjondes dhe të kuqes – bakri ngjyra e flokëve bimore ngjyros flokët tuaj në bakër të artë të ndritshëm. Përbërësit aktivë bimorë i japin flokëve tuaj reflektime me ngjyra të ndritshme dhe japin perkujdesje të pasur per floket tuaj. Ngjyra e bakrit ka ngjyrën vibrante te kuqe, jep shume vëllimin, volum dhe shkëlqimin rrezatues të flokëve tuaj. Ngjyra bakrit shkon nga ari i ndritshëm i bakrit në të kuqin e zjarrtë të bakrit. Për reflekse të ndritshme bakri dhe elasticitet të fuqishëm në flokët tuaj. Permban bime te fuqishme ayurvedico te cilat japing fortesi rrenjes, ndalojne renien dhe stimulojne rritjen e flokut si Amla, Brahmi, Cassia, Indigo, Curcuma

 

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 15 dhe 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA COPPER 100 GR”