VAJ ANTICELLULITE 10 HERBS AYURVEDIC 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ ANTICELLULITE 10 HERBS AYURVEDIC 100 ML

VAJ ANTICELLULITE 10 HERBS AYURVEDIC 100 ML

L1,600.00

VAJ ANTICELLULITE 10 HERBS AYURVEDIK KHADI

Mbështet në mënyrë efektive trajtimet e celulitit

Detoksifikon dhe tonifikon indin lidhës

Stimulon metabolizmin e lëkurës tuaj

Zhvilluar sipas formulës Ayurvedic

Pa përbërës sintetikë, parafina, paraben apo kimikate

Vaji i celulitit stimulon metabolizmin në shtresa të ndryshme të lëkurës tuaj dhe stimulon uljen e qelizave yndyrore.

Përdorni vajin kundër celulitit rregullisht – për lëkurë të dukshme më të fortë.

Vaji i trupit khadi kundër celulitit është 100% bimor dhe vegan.

Category:

Share this product

Mbështet në mënyrë efektive trajtimet e celulitit

Detoksifikon dhe tonifikon indin lidhës

Stimulon metabolizmin e lëkurës tuaj

Zhvilluar sipas formulës Ayurvedic

Pa përbërës sintetikë, parafina, paraben apo kimikate

Dhjetë barishtet Ayurvedic ndihmojnë në zvogëlimin e celulitit, khadi 10 Herbs Vaji i celulitit stimulon metabolizmin në shtresa të ndryshme të lëkurës tuaj dhe stimulon uljen e qelizave yndyrore. Përdorni vajin kundër celulitit rregullisht – për lëkurë të dukshme më të fortë.

Vaji i trupit khadi kundër celulitit është 100% bimor dhe vegan. Vaji i susamit dhe kanella sigurojnë që përbërësit natyralë të depërtojnë thellë në lëkurën tuaj. Vaji i mustardës kafe detoksifikon indin tuaj të lëkurës. Ginger dhe kanella stimulojnë qarkullimin e gjakut. Manjistha aktivizon sistemin limfatik. Kjo e mban në lëvizje metabolizmin tuaj për të parandaluar grumbullimin e yndyrnave të reja.

Vajrat esencialë dhe ekstraktet e rozmarinës dhe patchulit janë fantastike kunder-celulitit: ato i japin vajit khadi një aromë pikante, të jashtëzakonshme dhe sigurojnë një lëkurë të shkëlqyeshme dhe të fortë. Kur masazhoni vajin e trupit tuaj anticelulit thellë në zonat e prekura, lëkura do të nxehet për shkak të stimulimit të qarkullimit të gjakut. Lëkura juaj do te duket me efreskët dhe e njatrajtshme.

Vaji i mustardës kafe forcon organizmin dhe frenon inflamacionin. Në vajin e celulitit khadi, promovon qarkullimin e lëkurës tuaj dhe depërton thellë, duke eleminuar celulitin

Ginger është i njohur për efektin e tij antibiotik: forcon, shëron dhe siguron që toksinat  të shpërndahen.

Rozmarina është një barishte për trupin dhe shpirtin me aromën e saj stimuluese. Ekstrakti i rozmarines ushqen dhe forcon lëkurën tuaj. Ka një efekt anti-inflamator dhe stimulon qarkullimin e gjakut. Rozmarina gjithashtu siguron një furnizim më të mirë të oksigjenit në lëkurën tuaj – për një pamje të freskët dhe rinore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ ANTICELLULITE 10 HERBS AYURVEDIC 100 ML”