VAJ ANTI-AGING AYURVEDIC 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ ANTI-AGING AYURVEDIC 100 ML

VAJ ANTI-AGING AYURVEDIC 100 ML

L1,600.00

VAJ ANTI-AGING KHADI

Perkujdes intensive per lekurat normale te thata dhe mature

Ka një efekt rigjallërues dhe rinovues

Stimulon qarkullimin e gjakut

Zvogëlon pigmentimin dhe pikat e moshës

Prodhuar sipas formulës Ayurvedic

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

100% organik

Category:

Share this product

Ka një efekt rigjallërues dhe rinovues

Stimulon qarkullimin e gjakut

Zvogëlon pigmentimin dhe pikat e moshës

Prodhuar sipas formulës Ayurvedic

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

I butë, i freskët dhe rrezatues: aktivizon lëkurën e lodhur dhe mature. Shtrëngon poret dhe lekuren, tonifikon, rigjeneron  dhe gjallëron lekuren.  Ky vaj I mrekullueshem anti age permban: Ekstraktin e Asparagut te eger indian, Ekstrakt Centella Asiatica, Ekstrakt Ashwagandha Ekstrakt Sandalewood, Shatavari, Brahmi, Curcuma, Vaj Karrote, Vaj Sesame, Vaj Bajame, Vaj Kumbulle, Vaj Ricini, Vitamine E, Vitamine A, Vitamine C, Vaj Esencial Patchouli, Vaj Esencial Vanilje, Vaj Esencial  Lavande

Ky vaj i veçantë khadi parandalon pigmentimin, njollat ​​e diellit dhe rrudhat. Ajo siguron lëkurën tuaj me një kujdes intensiv dhe shumë hidratim që depërton thellë në shtresat më të thella. Shijoni erën e patchouli, livando dhe agrumet – relaksim i pastër për trupin dhe mendjen tuaj.

Vaji khadi kundër plakjes përbëhet nga 100% përbërës natyralë. Mbron lëkurën tuaj me formulën e saj unike ayurvedic kundër radikalëve të lirë, të cilat përshpejtojnë procesin e plakjes së lëkurës. Shatavari rigjeneron dhe forcon qelizat e lekures suaj. Roza dhe druri i sandalit vitalizon, zbardh dhe forcon lekuren. Manjistha, rrënja e verdhë dhe Brahmi ndihmojnë për të rigjallëruar lëkurën e lodhur dhe për të lehtësuar plakjen. Vaj susami dhe Vaj Bajames ushqejnë lëkurën tuaj duke e lene super të butë. Kundër rrudhave – për një lëkurë më të re dhe te shendetshme

Asparagu i egër dhe druri i sandalit forcojnë dhe shtrëngojnë indet e lekures tuaj. Vaji i karotës dhe erëza e verdha gjithashtu forcojnë lekuren. Ata i japin shkëlqimit dhe bukurine lëkurës suaj.

Asparagu i egër Indian ose Shatavari konsiderohet një burim i vërtetë i rinisë në Ayurveda – veçanërisht për gratë. Ekstrakti rrënjësor nga bima medicinale riparon qelizat dhe promovon një rritje të shëndetshme të qelizave. Shatavari gjithashtu siguron mirëqenie dhe gjallëri.

Vaj susami depërton thellë në lëkurën tuaj dhe siguron që të gjithë përbërësit e vlefshëm aktiv të arrijnë atje. Ai përmban fitohormonet sesamolin dhe sesamin, të cilat lidhin kolagjenin dhe ujin. Kjo siguron një lëkurë të fortë dhe të bukur. Vaji ideal kundër plakjes për lëkurën e lodhur, mature ose të thatë.

Trendafili do te thote bukuri – ka qenë një bimë medicinale për mijëra vjet. Vaji esencial nga lulet përmban më shumë se njëqind përbërës aktivë. Trëndafili ndihmon lëkurën tuaj të ruajë hidratimin. Si nje ilaç natyral për rrudhat dhe linjat e imta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ ANTI-AGING AYURVEDIC 100 ML”