KENA HENNA, AMLA & JATROPHA 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA HENNA, AMLA & JATROPHA 100 GR

KENA HENNA, AMLA & JATROPHA 100 GR

L1,300.00

KENA HENNA, AMLA & JATROPHA

Ngjyros flokët tuaj në të kuqe të fortë, intensive deri në të errët

Ngjyre vibrante, intensive të kuqe – sofër

Jep shume volum dhe shkëlqim

Fuqi e lartë e mbulimit në flokë gri

Forcon dhe ushqen flokët tuaj

Eshtë 100% natyral dhe vegan

 Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

Category:

Share this product

Ngjyros flokët tuaj në të kuqe të fortë, intensive deri në të errët

Ngjyre vibrante, intensive të kuqe – sofër

Jep shume volum dhe shkëlqim

Fuqi e lartë e mbulimit në flokë gri

Forcon dhe ushqen flokët tuaj

Eshtë 100% natyral dhe vegan

Pa përbërës sintetikë dhe kimikate

Ndjeni fuqinë e natyrës – me khadi Henna, Amla & Jatropha. Ngjyros flokët tuaj në një të kuqe të fortë të ndritshme në një të kuqe të dukshme, të thellë të errët. Rezultati është gjithmonë unik dhe varet nga ngjyra juaj origjinale: flokët e mesme deri në të errët shkëlqejnë në të kuqe bakri në sofër.

Ngjyra natyrale e flokëve është 100% vegjetariane dhe vegane. Përbërësit efektivë si kënaja, amla dhe jatropha ofrojnë nuanca të forta në ngjyre bakri në sofrën e thellë. Gjithashtu flokët gri do të mbulohen nga pigmentet e ngjyrave. Efekti intensifikues i Amla dhe Jatropha e bën ngjyrën edhe më të forte.

Si një lustër, pigmentet me ngjyra mbështjellin çdo fije floku. Ju merrni një vëllim të jashtëzakonshëm dhe flokët tuaj forcohen nga rrenja e flokëve deri në majë.

Perberesit akitve ne ngjyren natyrale te flokëve Henna, Amla & Jatropha:

Këna ka një efekt qetësues dhe shërues në kokën tuaj. Mbeshtjell dhe ushqen flokët tuaj, duke siguruar reflektime të zjarrta, të cilat shkëlqejnë në flokë të hapur dhe të errëta.

Amla, përmban shumë vitaminë C. Pluhuri i imët nga fruti rrit ngjyrën e ndritshme të kenas. Amla forcon flokët dhe rrënjët. Jep fortesi dhe shum volum

Jatropha është një bimë me gjelbërim të përhershëm nga India. Bojë merret nga lëvorja e tyre. Pluhuri Jatropha në khadi Henna, Amla & Jatropha ngjyros flokët mesatar dhe të errët në një ton intensiv të sofrës.

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 15 dhe 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA HENNA, AMLA & JATROPHA 100 GR”