STRONG AMLA OIL 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

STRONG AMLA OIL 50 ML

STRONG AMLA OIL 50 ML

L1,500.00

Vaj Amla me formulim te ri nga Khadi, per ata te cilet kane deshire te forcojne floket qe nga rrenja, te ndalojne renien dhe te stimulojne rritjen e flokeve te rinj???
?Vaj Amla eshte ideal per te gjitha tipet e flokeve, eshte 100% organik dhe i certifikuar COSMOS & BDIH, prodhim gjerman.
?Nje perzierje bomb e ekstrakteve dhe vajrave bimore Ayurvedico nga India dhe formuluar ne Gjermani, si Amla, Methi, Brahmi, Shikakai, Bhringaraj, Neem, Tulsi, Nagarmootha, Lawsonia, Cassia, Hither, Vaj Camphor, Vaj Sesame, Vaj Bajames se embel, Vaj Ricini, Vaj Luledielli dhe Vitamina E.??
?NJE BOMB E VERTETE PER FLOKET TUAJ PLOT ME VITAMINA, PROTEINA, MINERALE DHE ANTIOKSIDANTE PER SHENDETIN E FLOKEVE?
✔Forcon dhe ndërton flokët tuaj
✔Shume I pasur me Vitamine C, I cilii eshte nje antioksidant shume I fuqishem
✔Vitamina  C krijon proteinën e njohur si kolagjen, një pjesë e rëndësishme e strukturës së flokëve
✔Parandalon renien dhe stimulon rritjen e tyre ne kohe rekord
✔Parandalon thyerjen e flokëve dhe fijet dyshe
✔Parandalon thinjen e flokeve dhe formimin e zbokthit
✔Shton rezistencen e folikules se flokeve duke ndaluar renien e theksuar te flokeve
✔Hidraton ne thellesi nga rrenja deri ne maje, duke ndihmuar ne trashjen e fibres se flokut
✔Ju jep shume shkelqim, vitalitet dhe jete flokeve
✔Rigjeneron rrënjën e flokëve, stimulon rritjen e proteinave dhe aktivizon rritjen e tyre
✔Prodhuar sipas formulës Ayurvedic
?Amla, kumbulla indiane njihet në Indi si “fryti i rinisë dhe bukurisë së përjetshme”. Ky frut përmban vitaminën C dhe antioksidantët. Ka një efekt rinovues mbi flokët dhe përdoret kundër rënies së flokëve dhe thinjave të parakohshme. I jep flokëve forcë, shkëlqim dhe butësi.
?Bhringaraj, quhet gjithashtu “Mbretëresha e Flokëve” dhe ka, sipas Ayurveda, efekte forcuese në rrënjë dhe flokë. Thuhet gjithashtu se stimulon rritjen e flokëve.
?Brahmi është plot flavonoide dhe për këtë arsye eshte një barishte popullore medicinale në Ayurveda. Ushqen lëkurën e kokës dhe forcon floket
Category:

Share this product

NJE BOMB E VERTETE PER FLOKET TUAJ PLOT ME VITAMINA, PROTEINA, MINERALE DHE ANTIOKSIDANTE PER SHENDETIN E FLOKEVE
✔Forcon dhe ndërton flokët tuaj
✔Shume I pasur me Vitamine C, I cilii eshte nje antioksidant shume I fuqishem
✔Vitamina  C krijon proteinën e njohur si kolagjen, një pjesë e rëndësishme e strukturës së flokëve
✔Parandalon renien dhe stimulon rritjen e tyre ne kohe rekord
✔Parandalon thyerjen e flokëve dhe fijet dyshe
✔Parandalon thinjen e flokeve dhe formimin e zbokthit
✔Shton rezistencen e folikules se flokeve duke ndaluar renien e theksuar te flokeve
✔Hidraton ne thellesi nga rrenja deri ne maje, duke ndihmuar ne trashjen e fibres se flokut
✔Ju jep shume shkelqim, vitalitet dhe jete flokeve
✔Rigjeneron rrënjën e flokëve, stimulon rritjen e proteinave dhe aktivizon rritjen e tyre
✔Prodhuar sipas formulës Ayurvedic
?Amla, kumbulla indiane njihet në Indi si “fryti i rinisë dhe bukurisë së përjetshme”. Ky frut përmban vitaminën C dhe antioksidantët. Ka një efekt rinovues mbi flokët dhe përdoret kundër rënies së flokëve dhe thinjave të parakohshme. I jep flokëve forcë, shkëlqim dhe butësi.
?Bhringaraj, quhet gjithashtu “Mbretëresha e Flokëve” dhe ka, sipas Ayurveda, efekte forcuese në rrënjë dhe flokë. Thuhet gjithashtu se stimulon rritjen e flokëve.
?Brahmi është plot flavonoide dhe për këtë arsye eshte një barishte popullore medicinale në Ayurveda. Ushqen lëkurën e kokës dhe forcon floket
?Nje perzierje bomb e ekstrakteve dhe vajrave bimore Ayurvedico nga India dhe formuluar ne Gjermani, si Amla, Methi, Brahmi, Shikakai, Bhringaraj, Neem, Tulsi, Nagarmootha, Lawsonia, Cassia, Hither, Vaj Camphor, Vaj Sesame, Vaj Bajames se embel, Vaj Ricini, Vaj Luledielli dhe Vitamina E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “STRONG AMLA OIL 50 ML”