KENA PURE INDIGO KHADI 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KENA PURE INDIGO KHADI 100 GR

KENA PURE INDIGO KHADI 100 GR

L1,300.00

KENA PURE INDIGO KHADI

Nje ngjyre e zeze intensive ne nero-blu të ndritshme.

Kenat khadi i japin flokëve një ngjyrë të zezë të thellë dhe nje ngjyre blu sfumature të shkëlqyeshme

Ngjyros flokët tuaj në blu-zi të ftohtë

Mbulim i lartë – madje edhe në flokë gri

Forcon dhe ushqen flokët tuaj
 100% natyral dhe vegan

 

Category:

Share this product

Nje ngjyre e zeze intensive ne nero-blu të ndritshme. Bojërat e flokëve indiane khadi i japin flokëve një ngjyrë të zezë të thellë dhe nje ngjyre blu sfumature të shkëlqyeshme. Kenaja Khadi Pure Indigo është bërë nga 100% indigo e pastër. Kjo ngjyrë në fakt i jep flokëve tuaj një të zezë të thellë. Ngjyrat natyrale e flokëve khadi jane plotësisht me origjinë bimore dhe vegane. Indigo Khadi i lyen flokët në një mënyrë krejtësisht natyrale. Pigmentet me ngjyra mbështjellin strukturën e flokëve dhe flokët tuaj do të jenë aq të fortë, të shëndetshëm dhe me shkëlqim me një nuancë të mrekullueshme dhe misterioze të zezë-blu.

Perdorimi:

Vendoseni në flokët e sapo larë, te lagur, të tharë me peshqir

Përziejeni me ujë të ngrohtë (50 ° C, përdorni një termometër!). Për jetëgjatësi të kenas, një lugë çaji kripë e vogel mund të shtohet në 50 g pluhur.

Vendosni lirshëm, mbuloni flokët me qese dhe mbajini të mbuluara me një peshqir të ngrohtë

Koha e ekspozimit varion ndërmjet 15 dhe 30 minuta me nxehtësi dhe deri në 120 minuta pa nxehtësi

Shpëlajeni vetëm me ujë të ngrohtë.

Mos përdorni ujë të nxehtë, tharje të fortë, balsam ose trajtime direkt pas trajtimit.

Lani flokët me shampo vetëm pas 24 orësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KENA PURE INDIGO KHADI 100 GR”