NUTGRASS SHAMPO AYURVEDIC 210 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

NUTGRASS SHAMPO AYURVEDIC 210 ML

NUTGRASS SHAMPO AYURVEDIC 210 ML

L1,600.00

NUTGRASS SHAMPO AYURVEDIC

Jep fuqi dhe butësi të flokëve tuaj

E pershtatshme per floket e yndyrshem

Pastron butësisht dhe ne thellesi pa e thare flokun

Redukton yndyrosjen e flokut

Pastron dhe tonifikon kokën

Rivendos shkëlqimin natyral të flokëve

Pa përbërësit sintetikë si sulfatet dhe silikonet

Pasur me bimë të freskëta Ayurvedic si Nutgrass, Shikakai, Amla, Neem, Boronice, Reetha, Curcuma, Proteina, Zink Pca, Acacia

100% organik

Out of stock

Category:

Share this product

Jep fuqi dhe butësi të flokëve tuaj

E pershtatshme per floket e yndyrshem

Pastron butësisht dhe ne thellesi pa e thare flokun

Redukton yndyrosjen e flokut

Pastron dhe tonifikon kokën

Rivendos shkëlqimin natyral të flokëve

Pa përbërësit sintetikë si sulfatet dhe silikonet

Pasur me bimë të freskëta Ayurvedic si Nutgrass, Shikakai, Amla, Neem, Boronice, Reetha, Curcuma, Proteina, Zink Pca, Acacia

Shampo  Nutgrass u jep flokëve tuaj shendet të parezistueshme dhe shkëlqim të shëndetshëm. Perberesit 100% natyral ju japin flokëve tuaj një butësi të mrekullueshme. Shijoni aromat e freskëta dhe frutave të portokallit, lime dhe mandarinës – kjo aromë gjallëruese ju shoqëron gjatë ditës.

Kombinimi efektiv i bimëve të freskëta rregullon formimin e sebum dhe qetëson kokën. Shampo Nutgrass parandalon yndyrimin e shpejtë të kokës fale  vajt Neem antibacterial.

Përbërësit aktivë të përqendruar te arrave dhe boronicave lehtesojne prodhimin e sebumit të kokës suaj dhe mirëmbajne flokët tuaj te lehte, pa probleme dhe me shume volum. Aloe Vera dhe vaji i pastër portokalli u sigurojnë flokëve tuaj hidratim të fortë. Vaji i portokallit ka një efekt të gjatë dhe të qëndrueshëm, duke i bërë flokët tuaj fleksibël dhe të butë.

Nutgrass ka qenë një barishte medicinale për mijëra vjet dhe është përhapur nga India në Egjipt. Vaji esencial I nutgrass është anti-inflamator, pastrues dhe shërues. Në këtë mënyrë, Nutgrass harmonizon flokët me yndyrë në mënyrë të qëndrueshme dhe të thellë.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUTGRASS SHAMPO AYURVEDIC 210 ML”