LIP BALM VITAMIN-5.7 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LIP BALM VITAMIN-5.7 ML

LIP BALM VITAMIN-5.7 ML

L600.00

LIP BALM VITAMIN

Balsam për buzët Lipbalm vegan dhe organik Vitamina E Organike me ekstrakt nga karrota, vitaminë E dhe mandarinë.

Ka një aromë të lezetshme mandarine dhe ndihmon për t’i mbajtur buzët tuaja të reja, të hidratuara dhe të buta falë pranisë së ngritur të vitaminave (E, A, B, C).

Out of stock

Category:

Share this product

Balsam për buzët Lipbalm vegan dhe organik Vitamina E Organike me ekstrakt nga karrota, vitaminë E dhe mandarinë. Ka një aromë të lezetshme mandarine dhe ndihmon për t’i mbajtur buzët tuaja të reja, të hidratuara dhe të buta falë pranisë së ngritur të vitaminave (E, A, B, C).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIP BALM VITAMIN-5.7 ML”