KRISTALE VEGJETALE-50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KRISTALE VEGJETALE-50 ML

KRISTALE VEGJETALE-50 ML

L1,800.00

KRISTALE VEGJETALE

Një eliksir i vërtetë bukurie për të ushqyer, mbrojtur, rregulluar dhe disiplinuar flokët.

Kjo kristaline u krijuar duke përzier vajra organike fantastike të arrës së kokosit, vaj linit dhe vaj hashashit dhe  vajin e Argan, të prodhuar nga një kooperativë e grave në Marok, për të ushqyer flokët pa i renduar ato poshtë dhe duke e bërë më të shndritshem se kurrë.

Cilësia e saj është e fantastike dhe shumë pak sasi është e nevojshme për një stil të lehtë dhe aromatik, duke dhënë flokeve mbrojtje maksimale, super shkëlqim dhe duke kendershtuar efektin e frizit.

 Ideale për të gjithë flokët rebelë, veçanërisht të përshtatshëm për ata me flokë të brishtë dhe të demtuar

Vaj kokosi: I pasur me yndyrna të ngopura, ushqyes, zbutës, riparues

Vaji i farave të Linit*: I shkëlqyeshëm për flokët që kanë nevojë për kujdes dhe ushqim

Vaji i arganit: ushqen, rigjeneron, ristrukturon flokët në thellësi

Vaj Canapa: hidraton, mbron dhe forcon lëkurën e kokës!

Jo silikoni: Alternativa natyrale e silikoneve, për flokë si mëndafshi

 

Category:

Share this product

Një eliksir i vërtetë bukurie për të ushqyer, mbrojtur, rregulluar dhe disiplinuar flokët. Kjo kristaline u krijuar duke përzier vajra organike fantastike të arrës së kokosit, vaj linit dhe vaj hashashit dhe  vajin e Argan, të prodhuar nga një kooperativë e grave në Marok, për të ushqyer flokët pa i renduar ato poshtë dhe duke e bërë më të shndritshem se kurrë. Cilësia e saj është e fantastike dhe shumë pak sasi është e nevojshme për një stil të lehtë dhe aromatik, duke dhënë flokeve mbrojtje maksimale, super shkëlqim dhe duke kendershtuar efektin e frizit.

Ideale për të gjithë flokët rebelë, veçanërisht të përshtatshëm për ata me flokë të brishtë dhe të demtuar

Vaj kokosi: I pasur me yndyrna të ngopura, ushqyes, zbutës, riparues

 

Vaji i farave të Linit*: I shkëlqyeshëm për flokët që kanë nevojë për kujdes dhe ushqim

 

Vaji i arganit: ushqen, rigjeneron, ristrukturon flokët në thellësi

Vaj Canapa: hidraton, mbron dhe forcon lëkurën e kokës!

 

Jo silikoni: Alternativa natyrale e silikoneve, për flokë si mëndafshi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KRISTALE VEGJETALE-50 ML”