MASKA E FLOKEVE WONDERMASK VOLUME-150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKA E FLOKEVE WONDERMASK VOLUME-150 ML

MASKA E FLOKEVE WONDERMASK VOLUME-150 ML

L1,600.00

MASKA E FLOKEVE WONDERMASK VOLUME

Maskë super e fuqishme, e freskët dhe e lehtë për flokët që kërkojnë energji dhe volum dhe dëshirojnë të qëndrojnë të pastra për një kohë të gjatë.

Përmban peptide moringa për të mbrojtur flokët nga agjentët e jashtëm dhe për ta mbajtur atë të pastër dhe pa toksina, vaj Argani dhe vitaminë E për t’u hidratuar dhe zbutur pa i rënduar ato.

Përzierja e prebiotikëve të gingerit, rrushit dhe temjanit vepron në mikrobiotën natyrale të lëkurës sonë, duke rivendosur ekuilibrin dhe forcuar rrënjët. Ndërsa ekstraktet e sherebelës dhe rozmarinës shtojnë freski dhe pastrojnë toksinat, yndyren e tepërt dhe stresin për floke me voluminoze dhe me shkëlqim.

Rozmarina: pastron dhe forcon. Ideale për flokë me yndyre dhe te fikur

Sherebela: ekuilibron prodhimin e sebumit, me një efekt qetësues

Moringa: perfekt në trajtimet pastruese dhe mbrojtëse

Prebiotiku i Çikores: mbron, forcon dhe ribalancon mikrobiomën

Vaji i arganit: ushqen, rigjenerohet, ristrukturon flokët në thellësi

Vitamina E: ushqen flokët dhe i mbron nga stresi oksidativ

Multi prebiotik I gingerit, rrushit, temjanit: pastroni, hidratoni dhe ribalanconi

 

 

 

Category:

Share this product

Maskë super e fuqishme, e freskët dhe e lehtë për flokët që kërkojnë energji dhe volum dhe dëshirojnë të qëndrojnë të pastra për një kohë të gjatë.

Përmban peptide moringa për të mbrojtur flokët nga agjentët e jashtëm dhe për ta mbajtur atë të pastër dhe pa toksina, vaj Argani dhe vitaminë E për t’u hidratuar dhe zbutur pa i rënduar ato.

Përzierja e prebiotikëve të gingerit, rrushit dhe temjanit vepron në mikrobiotën natyrale të lëkurës sonë, duke rivendosur ekuilibrin dhe forcuar rrënjët. Ndërsa ekstraktet e sherebelës dhe rozmarinës shtojnë freski dhe pastrojnë toksinat, yndyren e tepërt dhe stresin për floke me voluminoze dhe me shkëlqim.

 

Rozmarina: pastron dhe forcon. Ideale për flokë me yndyre dhe te fikur

 

Sherebela: ekuilibron prodhimin e sebumit, me një efekt qetësues

 

Moringa: perfekt në trajtimet pastruese dhe mbrojtëse

 

Prebiotiku i Çikores: mbron, forcon dhe ribalancon mikrobiomën

 

Vaji i arganit: ushqen, rigjenerohet, ristrukturon flokët në thellësi

 

Vitamina E: ushqen flokët dhe i mbron nga stresi oksidativ

 

Multi prebiotik I gingerit, rrushit, temjanit: pastroni, hidratoni dhe ribalanconi

Shishja është bërë nga bioplastike, e marrë nga kallami i sheqerit.

 

Formati: 150 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKA E FLOKEVE WONDERMASK VOLUME-150 ML”