MASKE PER FLOKET WONDERMASK PER SHKELQIM-150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FLOKET WONDERMASK PER SHKELQIM-150 ML

MASKE PER FLOKET WONDERMASK PER SHKELQIM-150 ML

L1,600.00

MASKE PER FLOKET WONDERMASK PER SHKELQIM

Flokë të lumtur dhe me shkëlqim falë përzierjes së mrekullueshme të përbërësve aktivë natyralë të kësaj maskë flokësh me fuqi super hidratuese dhe forcuese.

Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar

Nxit përsosmërinë e flokëve

Përmirëson menaxhueshmërinë e flokëve

Vaji Babassu, i kombinuar me Argan dhe hidrosakaridet natyrale përkëdhel çdo fije floku nga rrënjët deri tek majat, duke dhënë hidratim dhe butësi, ndërsa vaji esencial i limonit shton freski dhe shume ndricim flokeve për një rezultat të shkëlqyeshëm.

I lehtë dhe shumë e ngjashme me sebumin natyral të lëkurës, vaji i jojoba hidraton butësisht flokët pa i peshuar poshtë, duke e bërë më të lehtë menaxhimin e tyre.

Efektin e maskës e përmirësojnë ekstraktet e Amla dhe Kamomil që forcojnë dhe veprojnë në kutikulat, ndërsa prebiotika e çikores rrit mbrojtjet natyrale të lëkurës sonë, për t’i dhënë rrënjëve një dozë energji shtesë.

Aroma e saj delikate e agrumeve është e përsosur për të shoqëruar flokë të shëndetshëm, të butë si mendafsh dhe me super shkelqim.

Kamomili: Qetëson dhe zbut flokët

Prebiotika e cikores: Mbron, forcon dhe ribalancon mikrobiomen e rrenjes

Vitamina E: Ushqen flokët dhe e mbron atë nga stresi oksidues Hidrosakarid natyral: Hidratim i menjëhershëm, i thellë dhe i zgjatur

Limon: Hidraton duke dhënë një aromë të freskët.

Vaj Bio Babassu: Hidraton dhe ristrukturon, duke vepruar në thellësi

Vaj jojoba: Forcon flokët, me efekt antithyerje

Vaji i avokados: Hidraton dhe ushqen flokët, duke nxitur rritjen e saj

Vaji i arganit: Ushqen, rigjeneron, ristrukturon flokët në thellësi

Amla: Forcon rrenjen, ndalon renien dhe stimulon rritjen

Category:

Share this product

MASKA E FLOKEVE PER SHKELQIM-LUCE WONDERMASK

Flokë të lumtur dhe me shkëlqim falë përzierjes së mrekullueshme të përbërësve aktivë natyralë të kësaj maskë flokësh me fuqi super hidratuese dhe forcuese. Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar Nxit përsosmërinë e flokëve Përmirëson menaxhueshmërinë e flokëve Vaji Babassu, i kombinuar me Argan dhe hidrosakaridet natyrale përkëdhel çdo fije floku nga rrënjët deri tek majat, duke dhënë hidratim dhe butësi, ndërsa vaji esencial i limonit shton freski dhe shume ndricim flokeve për një rezultat të shkëlqyeshëm. I lehtë dhe shumë e ngjashme me sebumin natyral të lëkurës, vaji i jojoba hidraton butësisht flokët pa i peshuar poshtë, duke e bërë më të lehtë menaxhimin e tyre. Efektin e maskës e përmirësojnë ekstraktet e Amla dhe Kamomil që forcojnë dhe veprojnë në kutikulat, ndërsa prebiotika e çikores rrit mbrojtjet natyrale të lëkurës sonë, për t’i dhënë rrënjëve një dozë energji shtesë. Aroma e saj delikate e agrumeve është e përsosur për të shoqëruar flokë të shëndetshëm, të butë si mendafsh dhe me super shkelqim. Kamomili: Qetëson dhe zbut flokët Prebiotika e ciklit: Mbron, forcon dhe ribalancon mikrobiomen e rrenjes Vitamina E: Ushqen flokët dhe e mbron atë nga stresi oksidues Hidrosakarid natyral: Hidratim i menjëhershëm, i thellë dhe i zgjatur Limon: Hidraton duke dhënë një aromë të freskët. Vaj Bio Babassu: Hidraton dhe ristrukturon, duke vepruar në thellësi Vaj jojoba: Forcon flokët, me efekt antithyerje Vaji i avokados: Hidraton dhe ushqen flokët, duke nxitur rritjen e saj Vaji i arganit: Ushqen, rigjeneron, ristrukturon flokët në thellësi Amla: Forcon rrenjen, ndalon renien dhe stimulon rritjen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FLOKET WONDERMASK PER SHKELQIM-150 ML”