MASKE PER FLOKET WONDERMASK FORCUESE- 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FLOKET WONDERMASK FORCUESE- 150 ML

MASKE PER FLOKET WONDERMASK FORCUESE- 150 ML

L1,600.00

MASKE WONDERMASK FORCUESE

Maske per floket ideale per flokun e demtuar dhe qe ka nevoje per rigjenerim.

Maska forcuese jep nje bust energjie. Maske trajtuese per forcimin dhe ristrukturimin e flokeve për të përkëdhelur flokët e brishtë, ushqen, hidraton, rigjeneron dhe forcon flokun e demtuar dhe te stresuar.

Përmban vajin e linit, proteinat e grurit dhe aminoacidet e panxharit për të forcuar flokët, kundërshton efektin frizz dhe ju jep flokeve super shkelqim dhe force

Hidrosakaridet natyrore japin një nxitje të hidratimit ndërsa kafeina natyrale, hithra dhe probiotiket e çikores jane për të stimuluar dhe forcuar mbrojtjet natyrale të lëkurës sonë, duke i dhënë rrënjëve një doze super te forte dhe energjike.

Aroma e saj delikate e vaniljes është e përkryer për të shoqëruar flokë të shëndetshëm dhe te bute si mendafsh

Perberesit aktive: Kafeina: Stimulon rritjen e flokëve, kundërvepron humbjen e flokëve.

Aminoacidi i panxharit: Ristrukturon, forcon, zbut

Proteina gruri: Për flokë të fortë, voluminoz, të ndritshëm dhe të butë si mëndafshi

Hamamelis: Promovon mikroqarkullimin e lekures se kokës dhe hidraton dhe qetëson

Lavender: Ndihmon në forcimin dhe shkëlqimin e flokëve Xhel aloe: Anti-zbokth, anti-plakje dhe anti-rënie!

Probiotik e cikores: Mbron, forcon dhe ribalancon mikrobin

Vaji i farave të Linit : Ushqyes dhe ristrukturues Hithra: Forcon, pastron dhe ndihmon në luftimin e zbokthit!

Vitamina E: Ushqimi dhe mbrojtja nga stresi oksidues Hidrosakarid natyral: Hidratim i menjëhershëm, i thellë dhe i zgjatur

Category:

Share this product

MASKE WONDERMASK-FORCUESE

Maske per floket ideale per flokun e demtuar dhe qe ka nevoje per rigjenerim. Maska forcuese jep nje bust energjie Maske trajtuese per forcimin dhe ristrukturimin e flokeve për të përkëdhelur flokët e brishtë, ushqen, hidraton, rigjeneron dhe forcon flokun e demtuar dhe te stresuar. Mjafton pak nga kjo super maske të bazuar në përbërës aktivë natyral për të mbuluar flokët, për të rivendosur shkëlqimin dhe për të ushqyer kutikulat. Përmban vajin e linit, proteinat e grurit dhe aminoacidet e panxharit për të forcuar flokët, kundërshton efektin frizz dhe ju jep flokeve super shkelqim dhe force Hidrosakaridet natyrore japin një nxitje të hidratimit ndërsa kafeina natyrale, hithra dhe probiotiket e çikores jane për të stimuluar dhe forcuar mbrojtjet natyrale të lëkurës sonë, duke i dhënë rrënjëve një doze super te forte dhe energjike. Aroma e saj delikate e vaniljes është e përkryer për të shoqëruar flokë të shëndetshëm dhe te bute si mendafsh Perberesit aktive: Kafeina: Stimulon rritjen e flokëve, kundërvepron humbjen e flokëve. Aminoacidi i panxharit: Ristrukturon, forcon, zbut ⚘Proteina gruri: Për flokë të fortë, voluminoz, të ndritshëm dhe të butë si mëndafshi Hamamelis: Promovon mikroqarkullimin e lekures se kokës dhe hidraton dhe qetëson Lavender: Ndihmon në forcimin dhe shkëlqimin e flokëve Xhel aloe: Anti-zbokth, anti-plakje dhe anti-rënie! Probiotik e cikores: Mbron, forcon dhe ribalancon mikrobin Vaji i farave të Linit : Ushqyes dhe ristrukturues Hithra: Forcon, pastron dhe ndihmon në luftimin e zbokthit! Vitamina E: Ushqimi dhe mbrojtja nga stresi oksidues Hidrosakarid natyral: Hidratim i menjëhershëm, i thellë dhe i zgjatur

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FLOKET WONDERMASK FORCUESE- 150 ML”