SERUM BIOAKTIVE ANTISHKELQIM/ EFEKT MAT-15 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM BIOAKTIVE ANTISHKELQIM/ EFEKT MAT-15 ML

SERUM BIOAKTIVE ANTISHKELQIM/ EFEKT MAT-15 ML

L2,000.00L2,200.00

SERUM BIOAKTIVE ANTISHKELQIM/ EFEKT MAT

Një serum efekt mat, përmban një koktej pastrues sebum rregullues me përbërës aktivë që ndihmojnë në shtrëngimin e poreve dhe eliminimin e papastërtive dhe orizit të pastër organik për të absorbuar sebumin e tepërt dhe për ti thënë lamtumirë lëkurës së shndritshme.

Është produkti ideal nëse doni të kontrastoni në mënyrë efektive lëkurën me shkëlqim dhe tkurrni poret, dhe doni një lëkurë të lëmuar me efekt mat gjatë gjithë ditës.

  • Uji kushtetues i Melissa: pastrues, qetësues dhe astringent poreve
  • Pluhur Orizi : sebum rregullues, remineralizues dhe efekt mat per lekuren
  • Ujë aktiv i oriz Venere: antioksidues
  • Ekstrakt Tamarind: tonifikues dhe hidratues

Aplikoni atë në lëkurë të pastër, ju mund ta përdorni atë vetëm ose para krem tuaj të preferuar.

Out of stock

Category:

Share this product

Një serum efekt mat, përmban një koktej pastrues sebum rregullues me përbërës aktivë që ndihmojnë në shtrëngimin e poreve dhe eliminimin e papastërtive dhe orizit të pastër organik për të absorbuar sebumin e tepërt dhe për ti thënë lamtumirë lëkurës së shndritshme.

Është produkti ideal nëse doni të kontrastoni në mënyrë efektive lëkurën me shkëlqim dhe tkurrni poret, dhe doni një lëkurë të lëmuar me efekt mat gjatë gjithë ditës.

  • Uji kushtetues i Melissa: pastrues, qetësues dhe astringent poreve
  • Pluhur Orizi : sebum rregullues, remineralizues dhe efekt mat per lekuren
  • Ujë aktiv i oriz Venere: antioksidues
  • Ekstrakt Tamarind: tonifikues dhe hidratues

Aplikoni atë në lëkurë të pastër, ju mund ta përdorni atë vetëm ose para krem tuaj të preferuar.

TESTUAR DERMATOLOGIKISHT

Format: 15 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM BIOAKTIVE ANTISHKELQIM/ EFEKT MAT-15 ML”