KREM USHQYES ME BORONICE-MIRTILLA-50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM USHQYES ME BORONICE-MIRTILLA-50 ML

KREM USHQYES ME BORONICE-MIRTILLA-50 ML

L3,000.00

KREM USHQYES ME BORONICE-MIRTILLO

Ideale për të rifituar butësinë dhe paqen!

Për të bërë këtë krem, ne kemi zgjedhur përbërësit më të mirë natyrorë të aftë për të bërë edhe lëkurën më të thatë dhe të vështirë të butë dhe të kënaqur.

Eshte e bërë me 5 lloj vajrash organik me një fuqi te jashtëzakonshme rinovuese dhe ushqyese (Argan, Baobab, Jojoba, Vaj Ulliri, Macadamia), Vitamin E dhe Shea Butter për të përkëdhelur lëkurën tuaj.

Përmban gjithashtu Acid Hyaluronic për të dhuruar hidratim dhe ndricim, ekstrakt aktiv i orizit, e pasur me minerale dhe antioksidantë natyrore dhe ujë kushtetues I boronices se zeze, ujë i marre cuditerisht nga një metode inovative me qelizë te hapur nga indet konstituive te bimes për të kapur të gjitha përfitimet e këtij super fruit.

Boronicë organike është në fakt e pasur me vitamina, acide organike dhe antioksidantë natyrore, të gjitha substance mbrojtese që konsiderohen microqarkullimin kapilar dhe një kurë e vërtetë për rosacea, skuqjen e lekures

Produkti ideal nëse doni të rigjeneroni dhe ushqeni lekuren ne thellësi dhe doni një lëkurë të butë dhe të ndritshme!

Ekstrakti Argan: rigjallerues,energjizues, efekt zbutës

  • Vaj Baobab: rigjeneruese dhe ushqyese
  • Gjalpë Shea: ushqyes dhe elastik
  • Ujërat kushtetuese të boronicës: rigjeneruese dhe antioksiduese
  • Acidi Hyaluronik: hidratues dhe elastikues

 

 

Category:

Share this product

Ideale për të rifituar butësinë dhe paqen!

Për të bërë këtë krem, ne kemi zgjedhur përbërësit më të mirë natyrorë të aftë për të bërë edhe lëkurën më të thatë dhe të vështirë të butë dhe të kënaqur.

Eshte e bërë me 5 lloj vajrash organik me një fuqi te jashtëzakonshme rinovuese dhe ushqyese (Argan, Baobab, Jojoba, Vaj Ulliri, Macadamia), Vitamin E dhe Shea Butter për të përkëdhelur lëkurën tuaj.

Përmban gjithashtu Acid Hyaluronic për të dhuruar hidratim dhe ndricim, ekstrakt aktiv i orizit, e pasur me minerale dhe antioksidantë natyrore dhe ujë kushtetues I boronices se zeze, ujë i marre cuditerisht nga një metode inovative me qelizë te hapur nga indet konstituive te bimes për të kapur të gjitha përfitimet e këtij super fruit.

Boronicë organike është në fakt e pasur me vitamina, acide organike dhe antioksidantë natyrore, të gjitha substance mbrojtese që konsiderohen microqarkullimin kapilar dhe një kurë e vërtetë për rosacea, skuqjen e lekures

Në bazë të secilës formulë janë ujërat e çmuara kushtetuese, ujërat energjikisht aktive të nxjerra nga qelizat e bimëve me nxjerrje të ftohtë dhe Orizit Venere, me vetitë e forta antioksiduese, remineralizuese dhe freskuese.

Linja e Fytyrës Kushtetuese përfshin efikasitetin dhe inovacionin e provuar, formulat organike dhe të qëndrueshme, përbërësit e çmuar që i japin jetë recetave të çmuara kozmetike për të plotësuar nevojën për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkti ideal nëse doni të rigjeneroni dhe ushqeni lekuren ne thellësi dhe doni një lëkurë të butë dhe të ndritshme!

Ekstrakti Argan: rigjallerues,energjizues, efekt zbutës

  • Vaj Baobab: rigjeneruese dhe ushqyese
  • Gjalpë Shea: ushqyes dhe elastik
  • Ujërat kushtetuese të boronicës: rigjeneruese dhe antioksiduese
  • Acidi Hyaluronik: hidratues dhe elastikues

Vendoseni në lëkurë të pastër, duke masazhuar  deri sa të perthithet plotësisht. Eshte ideal si një krem ​​nate (edhe më shumë nëse paraprihet nga një serum i veçantë) dhe është një mrekulli e vërtetë për lëkurat e thata dhe ato qe skuqen  lehtë.

TESTUAR DERMATOLOGIKISHT

Format: 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM USHQYES ME BORONICE-MIRTILLA-50 ML”