KREM HIDRATUES ME BORONICE-MELISSA-50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM HIDRATUES ME BORONICE-MELISSA-50 ML

KREM HIDRATUES ME BORONICE-MELISSA-50 ML

L2,500.00

KREM HIDRATUES ME BORONICE-MELISSA

Krem Fytyre Hidratues Melissa

Ideale per lekurat e yndyrshme dhe mikse.

Nje krem hidratues dhe ekuilibrues me te gjith force e natyres per ti dhene lekures suaj bukurine e saj imperiale. Eshte i perbere me vajin e embel te kajsise dhe me ujin e vecante te melises, i cili eshte nje ekstrakt i pasur i perftuar nga qelizat e kesaj luleje qe ka vetite zbutese dhe purifikuese.

Permban ekstrakt tamarindo, acid ialuronik dhe nje miks perberesish te tjere tonifikues dhe antioksidues.

Ne formulen e saj i kemi shtuar edhe pluhur orizi bio per te ekuilibruar prodhimin e yndyres dhe per ti thene lamtumire lekures se shndritshme.

Eshte kremi ideal per lekurat kapricioze dhe te papastra qe kane nevoje per disiplinim dhe hidratim. Per ke eshte i keshillueshem: Eshte produkti ideal nese kerkoni te eliminoni papastertite, shkelqimin dhe deshironi nje lekure te hidratuar, te shndritshme dhe jo me shkelqim.

Permban: Fitokompleksin e tamarindos qe eshte tonifikues dhe antioksidues vaj kajsie qe eshte pastrues dhe purifikues.

Uji i melises qe eshte purifikues dhe zbutes dhe ngushtues per poret.

Acidin ialuronik qe eshte hidratues dhe elasticizues.

Pluhur orizi qe rregullon yndyren dhe riminelarizon dhe i jep ngjyre lekures tuaj.

Aplikojeni ne lekuren e paster ne mengjes dhe mbas nje surumi qe mund te keni vendosur ne fytyre. Ideale si baze per make up-in.

Out of stock

Category:

Share this product

KREM HIDRATUES MELISSA

Krem Fytyre Hidratues Melissa Ideale per lekurat e yndyrshme dhe mikse. Nje krem hidratues dhe ekuilibrues me te gjith force e natyres per ti dhene lekures suaj bukurine e saj imperiale. Eshte i perbere me vajin e embel te kajsise dhe me ujin e vecante te melises, i cili eshte nje ekstrakt i pasur i perftuar nga qelizat e kesaj luleje qe ka vetite zbutese dhe purifikuese. Permban ekstrakt tamarindo, acid ialuronik dhe nje miks perberesish te tjere tonifikues dhe antioksidues. Ne formulen e saj i kemi shtuar edhe pluhur orizi bio per te ekuilibruar prodhimin e yndyres dhe per ti thene lamtumire lekures se shndritshme. Eshte kremi ideal per lekurat kapricioze dhe te papastra qe kane nevoje per disiplinim dhe hidratim. Per ke eshte i keshillueshem: Eshte produkti ideal nese kerkoni te eliminoni papastertite, shkelqimin dhe deshironi nje lekure te hidratuar, te shndritshme dhe jo me shkelqim.

Dermatologjikisht i testuar.Formati: 50 ml

Permban: Fitokompleksin e tamarindos qe eshte tonifikues dhe antioksidues vaj kajsie qe eshte pastrues dhe purifikues. Uji i melises qe eshte purifikues dhe zbutes dhe ngushtues per poret. Acidin ialuronik qe eshte hidratues dhe elasticizues. Pluhur orizi qe rregullon yndyren dhe riminelarizon dhe i jep ngjyre lekures tuaj. Aplikojeni ne lekuren e paster ne mengjes dhe mbas nje surumi qe mund te keni vendosur ne fytyre. Ideale si baze per make up-in.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM HIDRATUES ME BORONICE-MELISSA-50 ML”