SHAMPO ANTI FRIZZ PER KACURRELA DHE ONDE BIO EARTH 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO ANTI FRIZZ PER KACURRELA DHE ONDE BIO EARTH 250 ML

SHAMPO ANTI FRIZZ PER KACURRELA DHE ONDE BIO EARTH 250 ML

L1,500.00

Keni floke te holle, te drejte e pa volum?  Shampo No Frizz Bio Earth ju dhuron flokeve tuaj volum te menjehershem, jep dendesi rrenjes se flokut, floku duket me i dendur dhe me me.jete, e zbut dhe e ushqen kacurrelin duke i dhene formen e duhur
?Shampo hidratuese dhe ushqyese me ekstrakte botanike dhe vajra esenciale të studiuara posaçërisht për të pastruar flokët me kaçurrela dhe me onde. Vajrat esenciale të niaulit dhe bergamotit të kombinuara me ekstrakt e  çajit jeshil I japing flokut shkëlqim dhe lehtesi.
?Perberesit funksionale:
Vajra esenciale të bergamotit, niauli, ekstrakte çaji jeshil, ekstrakte te camellias, tërshëra, vajin e fares se grurit, panthenol.
?Mënyra e përdorimit
Butësisht masazhini shampon mbi flokët dhe kokën e lagur, pastaj shpelajeni. Përsëriteni nëse është e nevojshme.
.
Categories: ,

Share this product

SHAMPO ANTI FRIZZ PER KACURRELA DHE ONDE BIO EARTH

Keni floke te holle, te drejte e pa volum?  Shampo No Frizz Bio Earth ju dhuron flokeve tuaj volum te menjehershem, jep dendesi rrenjes se flokut, floku duket me i dendur dhe me me.jete, e zbut dhe e ushqen kacurrelin duke i dhene formen e duhur
?Shampo hidratuese dhe ushqyese me ekstrakte botanike dhe vajra esenciale të studiuara posaçërisht për të pastruar flokët me kaçurrela dhe me onde. Vajrat esenciale të niaulit dhe bergamotit të kombinuara me ekstrakt e  çajit jeshil I japing flokut shkëlqim dhe lehtesi.
?Perberesit funksionale:
Vajra esenciale të bergamotit, niauli, ekstrakte çaji jeshil, ekstrakte te camellias, tërshëra, vajin e fares se grurit, panthenol.
?Mënyra e përdorimit
Butësisht masazhini shampon mbi flokët dhe kokën e lagur, pastaj shpelajeni. Përsëriteni nëse është e nevojshme.
.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO ANTI FRIZZ PER KACURRELA DHE ONDE BIO EARTH 250 ML”