SERUM FORCUES BIO EARTH 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM FORCUES BIO EARTH 50 ML

SERUM FORCUES BIO EARTH 50 ML

L1,500.00

SERUMI FORCUES PER FLOKE TE DOBET DHE TE HOLLE  BIO EARTH
.
🌿Serum me veprim tonifikues, rigjenerues dhe energjik për flokë të dobët, te holle dhe te rralluar.
🌱Rigjeneron flokun duke e lene te bute si mendafsh
🌱Ndalon renien e flokut
🌱Stimulon rritjen e flokut te ri dhe te shendetshem
🌱Forcon rrenjen qe ne thellesi te skalpit
🌱Jep shkelqim dhe butesi
🌱
Compare
Categories: ,

Share this product

Keni flokun e dobet, te holle? Ju bie shpesh dhe nuk ju rritet? Sapo ka ardhur serumi per forcimin e flokut te brishte dhe te holle, 100% Organik i certifikuar AIAB. I pershtatshem per te gjitha tipet e flokut, qe ka deshire ti jap gjalleri, shendet dhe fortesi flokeve
. 🍁SERUMI FORCUES PER FLOKE TE DOBET DHE TE HOLLE  BIO EARTH
.
🌿Serum me veprim tonifikues, rigjenerues dhe energjik për flokë të dobët, te holle dhe te rralluar.
🌱Rigjeneron flokun duke e lene te bute si mendafsh
🌱Ndalon renien e flokut
🌱Stimulon rritjen e flokut te ri dhe te shendetshem
🌱Forcon rrenjen qe ne thellesi te skalpit
🌱Jep shkelqim dhe butesi
🌱
🌱Përmban vajra esenciale të rozmarinës dhe eukaliptit të dobishme për të luftuar dobësimin e flokëve. Jo i yndyrshëm. .
🍁Rekomandohet përdorimi i përditshëm për 1 muaj, të përsëritet 2-3 herë në vit, veçanërisht në vjeshtë dhe pranverë.
🍁Perbersit funksionale
Vaj esencial Eukalipti, Vaj Esencial Rozmarinës, Ekstrakte Scutellaria, Fara te Sojes, Dredhkë, Rozmarinë, Salvia, Mentol, Proteina te Grurit.
🍁Mënyra e përdorimit
Aplikoni produktin në kokës një herë në ditë për 1 muaj. Përsëriteni 2-3 herë në vit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM FORCUES BIO EARTH 50 ML”