SHAMPO FORCUESE BIO EARTH 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO FORCUESE BIO EARTH 250 ML

SHAMPO FORCUESE BIO EARTH 250 ML

L1,600.00

SHAMPO FORCUESE PER FLOKE TE DOBET DHE TE HOLLE- BIO EARTH
Formula e butë për pastrimin e flokëve të dobët. Përmban vaj esenciale të njohur për veprim tonik dhe ekstrakt ivy që i jep vitalitet dhe energji skalpit.
Forcon rrenjen
Rrit mikroqarkullimin e skalpit duke promovuar rrenje te shendetshme
Shton rezistencen e folikules se flokut duke ndaluar renien e dukshme te flokut
Hidraton ne thellesi, duke ndihmuar ne trashjen e flokut
Jep shkelqim dhe vitalitet flokut
Rigjeneron rrenjen duke stimuluar rritjen e flokeve te rinj
Perberesit funksionale:
Vajra esenciale të rosemarines dhe eukaliptit, ekstraktet sojes, dredhkë, rozmarinë, scutellaria, urtë; proteina gruri, gruri germinated.
Categories: ,

Share this product

SHAMPO FORCUESE PER FLOKE TE DOBET DHE TE HOLLE- BIO EARTH
Formula e butë për pastrimin e flokëve të dobët. Përmban vaj esenciale të njohur për veprim tonik dhe ekstrakt ivy që i jep vitalitet dhe energji skalpit.
Forcon rrenjen
Rrit mikroqarkullimin e skalpit duke promovuar rrenje te shendetshme
Shton rezistencen e folikules se flokut duke ndaluar renien e dukshme te flokut
Hidraton ne thellesi, duke ndihmuar ne trashjen e flokut
Jep shkelqim dhe vitalitet flokut
Rigjeneron rrenjen duke stimuluar rritjen e flokeve te rinj
Perberesit funksionale:
Vajra esenciale të rosemarines dhe eukaliptit, ekstraktet sojes, dredhkë, rozmarinë, scutellaria, urtë; proteina gruri, gruri germinated.
 Nuk ka përbërës kritik dhe jo-biodegradues si silikoni, Cetrimonium Chloride, vajra minerale polyquaternium, SLS / SLES, parabens, PEG.
KUJDESI NË MJEDISIN dhe të mbeturinave: JO në kuti, PO në qelq dhe plastikë të ricikluar
BAZUAR NË ekstrakte natyrore dhe organike dhe vajra
Me vajra esenciale funksionale
 Nuk kane profum sintetike
TESTUAR dermatologjikisht
NICKEL TESTED <1ppm
Formulat VEGAN
• ?Certifikimi AIAB bio-eco

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO FORCUESE BIO EARTH 250 ML”