SHAMPO ANTIOKSIDANTE 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO ANTIOKSIDANTE 250 ML

SHAMPO ANTIOKSIDANTE 250 ML

L1,600.00

SHAMPO ANTIOKSIDANTE -PER TE GJITHA TIPET E FLOKEVE .
Shampo ri-mineralizuese e pershtshme për larjen e shpeshtë të të gjitha llojeve të flokëve. Nje shampo super e  pasur me vitamina, minerale dhe proteina .
Spirulina, algat e pasura me minerale, proteina, vitamina dhe antioksidantë, ndihmojne për të luftuar efektet e stresit oksidativ dhe mbron flokët nga agresionet e jashtme dhe ndotja.
 Proteinat dhe antioksidantet ju falin flokeve shum shendet dhe shkelqim
Forcojne floket ne rrenje dhe hidraton ne gjatesi
Stimulon rrritjen ?Shton volumin ?Paradalon demet e shkatuara nga dielli, i nxehti, piastra dhe tharesja
Floku eshte plot shkelqim, jete dhe i rigjeneruar
Perberesit  funksionale:
Microalgae Spirulina, Ekstraktet e Moringës, Lule Rodhe, Centella, Fucus, Vajra esenciale të verbenës, Livando,  Proteinat e grurit.
Categories: ,

Share this product

SHAMPO ANTIOKSIDANTE -PER TE GJITHA TIPET E FLOKEVE .
Shampo ri-mineralizuese e pershtshme për larjen e shpeshtë të të gjitha llojeve të flokëve. Nje shampo super e  pasur me vitamina, minerale dhe proteina .
Spirulina, algat e pasura me minerale, proteina, vitamina dhe antioksidantë, ndihmojne për të luftuar efektet e stresit oksidativ dhe mbron flokët nga agresionet e jashtme dhe ndotja.
 Proteinat dhe antioksidantet ju falin flokeve shum shendet dhe shkelqim
Forcojne floket ne rrenje dhe hidraton ne gjatesi
Stimulon rrritjen ?Shton volumin ?Paradalon demet e shkatuara nga dielli, i nxehti, piastra dhe tharesja
Floku eshte plot shkelqim, jete dhe i rigjeneruar
Perberesit  funksionale:
Microalgae Spirulina, Ekstraktet e Moringës, Lule Rodhe, Centella, Fucus, Vajra esenciale të verbenës, Livando,  Proteinat e grurit.
?Dermatologically tested
?Nickel tested
?Vegan
?Cruely free
?PA Peg, Parabens, Paraffin, Sls, Sles, Silicones
?Certifikuar Organik AIAB
?Mënyra e përdorimit:
Butësisht masazhini shampon mbi flokët dhe kokën e lagur, pastaj shpelajeni. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Shkundni para përdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO ANTIOKSIDANTE 250 ML”