VAJ PER FLOKET VITALITET GROW 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ PER FLOKET VITALITET GROW 50 ML

VAJ PER FLOKET VITALITET GROW 50 ML

L1,500.00

VAJ AYURVEDIC VITALITET  GROW PER FLOKET

Vaj trajtues per floket, ideal kunder renies se flokeve, per floke te holle dhe te demtuar Ideal per ata qe duan rritje te flokeve dhe me shume jete dhe shkelqim per floket tuaj Vitality Grow bashkon bimët medicinale të zgjedhura Ayurvedike, të tilla si rozmarina dhe fenugreek/methi, që punojnë në sinergji për të rigjallëruar dhe stimuluar rrënjët e flokëve. Formula promovon mikroqarkullimin e skalpit ndërsa Bhringarajn rrit elasticitetin dhe kundërvepron fijet e ndara. Vaj gjallëron flokët dhe rrënjët Stimulon rritjen e flokëve dhe parandalon rënien e flokëve Forcon dhe ndërton flokët tuaj Shume I pasur me Vitamine C, I cilii eshte nje antioksidant shume I fuqishem Vitamina c krijon proteinën e njohur si kolagjen, një pjesë e rëndësishme e strukturës së flokëve Parandalon renien dhe stimulon rritjen e tyre ne kohe rekord Parandalon thyerjen e flokëve dhe fijet dyshe Parandalon thinjen e flokeve dhe formimin e zbokthit Shton rezistencen e folikules se flokeve duke ndaluar renien e theksuar te flokeve Hidraton ne thellesi nga rrenja deri ne maje, duke ndihmuar ne trashjen e fibres se flokut Ju jep shume shkelqim, vitalitet dhe jete flokeve Rigjeneron rrënjën e flokëve, stimulon rritjen e proteinave dhe aktivizon rritjen e tyre Ekstraktet bimore te pasura me përbërës aktivë, stimulojne qarkullimin e gjakut dhe metabolizmin e kokës tuaj dhe aktivizon rritjen e flokëve. Bimët medicinale Ayurvedic si rozmarina dhe fenugreek/methi kanë një efekt vitalizues dhe stimulojnë rritjen e flokëve. Bhringaraj i jep flokëve elasticitet jetësor dhe eliminon majat dyshe Permban: METHI, AMLA, BRAHMI, BIRMINGRAJ, VAJ RICINI, VAJ ROZMARINE, VAJ KOKOSI, VAJ SESAME, VAJ KARROTE, RATANJOT EKSTRAKT, BALA EKSTRAKT CAMPORA OIL, VITAMINE E Prodhuar sipas formulës Ayurvedic 100% Organik dhe Vegan I certifikuar nga COSMOS & BDIH, prodhim GJERMAN

Category:

Share this product

VAJ PER FLOKET VITALITET GROW

Vaj trajtues per floket, ideal kunder renies se flokeve, per floke te holle dhe te demtuar

Ideal per ata qe duan rritje te flokeve dhe me shume jete dhe shkelqim per floket tuaj

Vitality Grow bashkon bimët medicinale të zgjedhura Ayurvedike, të tilla si rozmarina dhe fenugreek/methi, që punojnë në sinergji për të rigjallëruar dhe stimuluar rrënjët e flokëve. Formula promovon mikroqarkullimin e skalpit ndërsa Bhringarajn rrit elasticitetin dhe kundërvepron fijet e ndara.

Vaj gjallëron flokët dhe rrënjët Stimulon rritjen e flokëve dhe parandalon rënien e flokëve Forcon dhe ndërton flokët tuaj

Shume I pasur me Vitamine C, I cilii eshte nje antioksidant shume I fuqishem Vitamina c krijon proteinën e njohur si kolagjen, një pjesë e rëndësishme e strukturës së flokëve Parandalon renien dhe stimulon rritjen e tyre ne kohe rekord Parandalon thyerjen e flokëve dhe fijet dyshe Parandalon thinjen e flokeve dhe formimin e zbokthit Shton rezistencen e folikules se flokeve duke ndaluar renien e theksuar te flokeve Hidraton ne thellesi nga rrenja deri ne maje, duke ndihmuar ne trashjen e fibres se flokut Ju jep shume shkelqim, vitalitet dhe jete flokeve Rigjeneron rrënjën e flokëve, stimulon rritjen e proteinave dhe aktivizon rritjen e tyre Ekstraktet bimore te pasura me përbërës aktivë, stimulojne qarkullimin e gjakut dhe metabolizmin e kokës tuaj dhe aktivizon rritjen e flokëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ PER FLOKET VITALITET GROW 50 ML”