KREM DIELLI SPF30 BIO EARTH 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM DIELLI SPF30 BIO EARTH 150 ML

KREM DIELLI SPF30 BIO EARTH 150 ML

L2,500.00

Krem kundër diellit SPF 30 i formuluar me përbërës të rritur organikisht si lëngu Aloe Vera, ekstrakti i rrushit te kuq, avokado dhe Jojoba. I përshtatshëm për lëkurë të lehtë dhe tashmë i ekspozuar në diell, siguron mbrojtje nga rrezet UVB dhe UVA.

 

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme. Pa aromat e shtuara sintetike.

Nikeli testoi <1 ppm

Të gjitha produktet janë të pasuruara me një kompleks të vetive antioksiduese të njohura për të mbështetur më mirë lëkurën gjatë dhe pas ekspozimit në diell. Në përputhje me ligjin Hawaii për mbrojtjen e mirëqenies së gumës koralore.

Categories: ,

Share this product

KREM DIELLI SPF30 BIO EARTH

Krem kundër diellit SPF 30 i formuluar me përbërës të rritur organikisht si lëngu Aloe Vera, ekstrakti i rrushit te kuq, avokado dhe Jojoba. I përshtatshëm për lëkurë të lehtë dhe tashmë i ekspozuar në diell, siguron mbrojtje nga rrezet UVB dhe UVA.

 

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme. Pa aromat e shtuara sintetike.

Nikeli testoi <1 ppm

Të gjitha produktet janë të pasuruara me një kompleks të vetive antioksiduese të njohura për të mbështetur më mirë lëkurën gjatë dhe pas ekspozimit në diell. Në përputhje me ligjin Hawaii për mbrojtjen e mirëqenies së gumës koralore.

Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> https://desabukittinggi.id/</ a> https://cerdasfinansial.id/</ a> https://talentindonesia.id/</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a>

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DIELLI SPF30 BIO EARTH 150 ML”