KREM FYTYRE SPF 50+ KERPUDHA REISHI DHE ALOE VERA SUN DEFENCE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM FYTYRE SPF 50+ KERPUDHA REISHI DHE ALOE VERA SUN DEFENCE 50 ML

KREM FYTYRE SPF 50+ KERPUDHA REISHI DHE ALOE VERA SUN DEFENCE 50 ML

L2,500.00

Kremi diellit inovator me mbrojtje shume te larte me bazë natyrale me veprim ANTI PLAKJE, ANTI-NJOLLE dhe ANTI POLUTION që do të mund te vihet 365 ditë në vit, në qytet si dhe në det për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA / UVB / RREZET INFRA TE KUQE(IR), NGA RREZET BLU (Tablets, Telefonat Smart dhe kompjuterët) dhe ndotja e zonave metropolitane. . .
🌞Formulohet me ekstraktet e kërpudhave Reishi, Aloe vera dhe me përbërës inovativ që kundershtojne shenjat e plakjes dhe formimin e njollave kafe
🌞Krem fytyre diellor me aktivitet anti-moshe dhe anti-njollë për ekspozim të drejtpërdrejtë ndaj rrezet e diellit në det dhe në male. .
🌞E bërë me filtra fotostabile, mbron fytyrën duke promovuar një ngjyre të sigurtë dhe afatgjatë. Formulohet me ekstrakte te kërpudhave Reishi, Superfoods dhe përbërës aktivë shume innovator që kundershtojne dukshmërinë e shenjave të plakjes dhe formimin e njollave ngjyrë kafe.
.
🌞Kërpudhat Reishi mund të ndihmojnë jo vetëm në dhënien e lëkurës së butë, por gjithashtu mund të ndihmojnë në forcimin e lëkurës ndaj të gjitha llojeve të problemeve tipike të lëkurës si (aknet, pika te zeza, acarime dhe më shumë).
.
🌞 E pasur me vajra të çmuara dhe ekstrakte botanike, mban lëkurën super te hidratuar, parandalon dehidratimin dhe thatësinë duke përmirësuar dukshëm pamjen e përgjithshme të fytyrës. Lehtë për t’u përhapur, nuk lë ngjyre të bardhë.
🌞Perberesit funksional:
Kërpudha Reishi, Caji Jeshil , Aloe Vera , Vaj Luledielli , Vitaminë E, Helichrysum , Lumicease®.
🌞Mënyra e përdorimit
Aplikoni një sasi produkti në lëkurë para ekspozimit të diellit. Përsëriteni shpesh aplikimin për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas larjes ne det.🌞🌞
Compare
Categories: ,

Share this product

KREM FYTYRE SPF 50+ KERPUDHA REISHI DHE ALOE VERA SUN DEFENCE

Kremi diellit inovator me mbrojtje shume te larte me bazë natyrale me veprim ANTI PLAKJE, ANTI-NJOLLE dhe ANTI POLUTION që do të mund te vihet 365 ditë në vit, në qytet si dhe në det për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA / UVB / RREZET INFRA TE KUQE(IR), NGA RREZET BLU (Tablets, Telefonat Smart dhe kompjuterët) dhe ndotja e zonave metropolitane. . .
🌞Formulohet me ekstraktet e kërpudhave Reishi, Aloe vera dhe me përbërës inovativ që kundershtojne shenjat e plakjes dhe formimin e njollave kafe
🌞Krem fytyre diellor me aktivitet anti-moshe dhe anti-njollë për ekspozim të drejtpërdrejtë ndaj rrezet e diellit në det dhe në male. .
🌞E bërë me filtra fotostabile, mbron fytyrën duke promovuar një ngjyre të sigurtë dhe afatgjatë. Formulohet me ekstrakte te kërpudhave Reishi, Superfoods dhe përbërës aktivë shume innovator që kundershtojne dukshmërinë e shenjave të plakjes dhe formimin e njollave ngjyrë kafe.
.
🌞Kërpudhat Reishi mund të ndihmojnë jo vetëm në dhënien e lëkurës së butë, por gjithashtu mund të ndihmojnë në forcimin e lëkurës ndaj të gjitha llojeve të problemeve tipike të lëkurës si (aknet, pika te zeza, acarime dhe më shumë).
.
🌞 E pasur me vajra të çmuara dhe ekstrakte botanike, mban lëkurën super te hidratuar, parandalon dehidratimin dhe thatësinë duke përmirësuar dukshëm pamjen e përgjithshme të fytyrës. Lehtë për t’u përhapur, nuk lë ngjyre të bardhë.
🌞Perberesit funksional:
Kërpudha Reishi, Caji Jeshil , Aloe Vera , Vaj Luledielli , Vitaminë E, Helichrysum , Lumicease®.
🌞Mënyra e përdorimit
Aplikoni një sasi produkti në lëkurë para ekspozimit të diellit. Përsëriteni shpesh aplikimin për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas larjes ne det.🌞🌞

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM FYTYRE SPF 50+ KERPUDHA REISHI DHE ALOE VERA SUN DEFENCE 50 ML”