Telefononi (+355) 695544797

Cart

LA SAPONARIA

Showing all 4 results

IDROLAT TRENDAFILI

L1,000.00

Ky hidrolat tonifikon, lemon dhe pastron lekuren tuaj. Ka nje efekt anti-rrudhe dhe zvogelon rrudhat e vogla, duke masazhuar lehte ne rrenjet e flokeve rregullon problemin e krijimit te tepert te zbokthit. I pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme.

SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL

L1,300.00

PERBERESIT AKTIVE:

Farat e Linit

Proteinat vegjetale

Ekstrakte Moringes dhe lulediellit

Xhel Aloe Vera

Vaj esencial i portokallit të ëmbël

SHAMPO ME FARA LINI, SALVIA DHE LIMON

L1,300.00
??Shampo Salvia dhe Limoni – Per rritjen e flokut dhe rigjenerimin e flokut te ri??Kjo shampoo eshte nje product artisanal dhe nuk permban SLES, OGM, PEG ose paraben por vetem perberes te cilesise se pare dhe natyral. ??I pasur me ekstrakte vegjetale te salvias, limonit, ortikes, me aksion ngushtesues dhe normalizues. ??I formuluar me perberes natyral te marr nga luledielli dhe nga kokosi, ne kete menyre lejon qe floku te ushqehet dhe pjeset dyshe te mos keputen me dhe stimulon rritjen. Ka nje aksion si nje deodorant sepse freskon rrenjen e flokut, dhe permban nje arome uniforme. ??Principe aktive ??fara lini
??ekstrakt vegjetal te salvias ??ekstrakt vegjetal te ortikas ??vajra esenzial te limonit ??proteina te grurit?????

VAJ FARAVE TE LINIT

L1,200.00

Vaj nga farat e linit bio ??
??I perftuar nga shtrydhja ne te ftohte nga farat e linit te ardhura nga agrikultura biologjike pa shtimin e solucioneve dhe antioksiduese. I parfumuar me metoda mekanike (I trajtuar me nje proces te heqjes se atomerave). ??Vetite ristrukturuese mund te perdoren per pergatitjen e maskave dhe produkteve per floket e ashpra dhe te stresuara, per te luftuar majat dyshe, I perdroshem dhe ne rastin e problemeve me rrenjet e flokeve (zbokth I thate).